„Přišli na udání“: Proč ve fitness centru, kde cvičí Hanka Kynychová, zasahovala policie

52letá trenérka Hanka Kynychová měla v úterý 9.ledna velmi šokující zážitek. Každý den navštěvuje fitness centrum, odkud vysílá své on-line tréninky, ale včera ji nečekaně navštívila policie.

Hanka Kynychová/Zdroj: youtube.com

„Přišli na udání zkontrolovat, jestli tam nemám nelegálně hodiny pro veřejnost,“ prozradila portálu Super Hanka. Podle jejich slov, je ještě dnes ve velkém šoku, a kvůli tomu dnešní hodinu cvičení zrušila.

Kynychová řekla, že v klubu byla jenom s jednou slečnou, která obsluhuje kameru. Podle slov cvičitelky, policisté přišli zkontrolovat fitness centrum v 7 hodin večer kvůli tomu, že někdo jim z okolí zavolal a řekl, že se z tělocvičny nesl hluk.

Hanka Kynychová/Zdroj: youtube.com

Hanka řekla, že hluk tam má vždy, kdy probíhají on-line tréninky, protože cvičí jenom při hudbě. Podle jejich slov, ale žádný velký hluk v fitness centru nebyl. „Byla to podle mě záminka, protože mi někdo ani ty on-line hodiny nepřeje,” dodala Kynychová.

Podle jejich slov, on-line cvičení pomáhá nejenom ji, ale i všem holkám, které se s ni cvičí doma. Hanka uvedla, že kvůli koronavirovým opatřením je velmi unavená a moc doufá, že se v nejbližší době život všech vrátí do normálu.

Hanka Kynychová/Zdroj: youtube.com

PSALI JSME: ŠÍŘENÍ KORONAVIRU V ČESKU: POPRVÉ OD 13. LEDNA BYLO ODHALENO PŘES 10 TISÍC PŘÍPADŮ, ALE REPRODUKČNÍ ČÍSLO MÍRNĚ KLESÁ

PŘIPOMINAME: ANDREJ BABIŠ POŽÁDAL VŠECHNY, ABY SE CHRÁNILI PŘED NOVÝMI MUTACEMI KORONAVIRU: POSLANCI MOHOU NEPRODLOUŽIT NOUZOVÝ STAV

Share