Dívka pořádně vyluxovala koberec a sdílela na sociální síti fotografie pořízené po úklidu: nyní přemýšlí, jak s tím dále žít

Dívka z Austrálie sdílela na sociální síti fotografie pořízené po úklidu. Myslela si, že jsou její koberce čisté, ale obsah vysavače ji velmi překvapil.

Na svém účtu dívka z Austrálie zveřejnila fotky a doplnila je vysvětlením. Řekla, že bude bydli v domě se třemi ložnicemi. Majitelka provádí úklid každý týden a pro tento účel používá vysoce kvalitní a výkonný vysavač. Jednoho dne se rozhodla provést malý experiment a neplánovaně vyluxovala koberce den po  úklidu. To, co našla ve vysavači, ji šokovalo.

Vysavač/Zdroj: kindhearts.com.ua

Výsledky experimentu přiměly dívku dívat se odlišně na úklid a jeho frekvenci. Nyní je přesvědčena, že absolutně nestačí úklid domu pouze jednou týdně.

Vysavač/Zdroj: kindhearts.com.ua

Dívka také rozhodla změnit pravidla života v domě. Nejprve se rozhodla zavřít okna, protože zjistila, že od nich je v domě hodně prachu. Zadruhé přísně zakázala všem členům domácnosti vstupovat do místnosti ve venkovních botách. Za třetí, se vzdala domácích mazlíčků.

Prach/Zdroj: kindhearts.com.ua

Není známo, zda změněná pravidla vedla k nějakým výsledkům, ale fotografie přiměly myslet nejen dívku. Pravděpodobně stovky nebo dokonce tisíce žen, které viděly fotky, začaly přemýšlely o skutečné čistotě údajně čistých a uklizených koberců.

PSALI JSME: Z ŽENY V DOMÁCNOSTI SE STALA MILIONÁŘKA, ANIŽ BY OPUSTILA SVŮJ DOMOV. RECEPT NA POHODLNÝ ŽIVOT NAŠLA POUHÝM ÚKLIDEM KUCHYNĚ

PŘIPOMÍNÁME: KDYŽ SYN PŘIVEDL Z LESA SVÉHO KAMARÁDA, MAMINCE NEZBÝVALO NIC JINÉHO, NEŽ VZÍT LÉKY NA UKLIDNĚNÍ: KOHO TAM POTKAL

Share