Když syn přivedl z lesa svého kamaráda, mamince nezbývalo nic jiného, než vzít léky na uklidnění: koho tam potkal

Mladá Maminka Stephanie Brownová z amerického státu Virginie se rozhodla strávit víkend s rodinou. Její čtyřletý syn Dominik byl nadšeny výletem. Chlapec se hodně procházel a zkoumal okolní svět. Než potkal svého lesního přítele …

Stephanie Brownová byla šokovaná a vyděšená, když jí syn ukázal, koho potkal v lese. Malý chlapec nějak našel kontakt s divokými jeleny. Zvíře beze strachu přišlo na lidskou verandu.

Chlapec se spřátelil s divokým jelenem / Zdroj: kindhearts.com.ua

Zvíře se ukázalo být tak odvážné, že vydrželo dokonce i focení. Publikovaný příspěvek a malý příběh o prázdninách Dominika dostal asi 31 tisíc lajků a 41 tisíc komentářů.

Uživatelé považovali za ironické, že během známosti na Dominikově pyžamu byly četné snímky populárního amerického vánočního jelena, Santova asistenta jménem Rudolf.

Chlapec se spřátelil s divokým jelenem / Zdroj: kindhearts.com.ua

Žena přiznala, že Dominik se se svým čtyřnohým přítelem nechtěl rozloučit a trvalo jí dlouho, než chlapci vysvětlila: vzít jelena domů není možné. Výsledkem bylo, že žena přesvědčila dítě, aby jelena doprovodil zpět do místa, kde oni se setkali.

„Stála jsem a myslela jsem si: to prostě není možné!. A Dominik se choval, jako by to pro něj byla úplně normální situace. Byli tak přátelští – dokonce se pohybovali synchronně,“ prozradila na sociální síti maminka chlapce. Nyní Dominik sní o dalším setkáním se svým kamarádem.

Chlapec se spřátelil s divokým jelenem / Zdroj: kindhearts.com.ua

Share