Z ženy v domácnosti se stala milionářka, aniž by opustila svůj domov. Recept na pohodlný život našla pouhým úklidem kuchyně

Žena se rozhodla uklidit dům a brzy byla velmi překvapená. Žena nemohla uvěřit vlastním očím, protože měla ve své kuchyni po celý měsíc maličkost, která ji nakonec pomohla zbohatnout. Po takovém příběhu existuje motivace dávat věci do pořádku co nejčastěji.

Žena/Zdroj: medialeaks.ru

Caroline Bauer z kanadské Delty uklizela dům a balila věci v kuchyni, když narazila na kusy papíru ukryté za rádiem. Pak ještě netušila, že jí tento nález přinese značné množství peněz.

Žena/Zdroj: medialeaks.ru

Caroline si všimla tří losy, jejichž losování proběhlo před měsícem. Žena na ně úplně zapomněla. Žena se rozhodla zkontrolovat, zda alespoň jeden z losů nepřináší výhru.

První lístek, který Caroline naskenovala, nepřinesl žádné peníze. Pouze dal ženě právo na další hru zdarma. Druhý lístek jí vydělal jeden dolar. Jakmile však hospodyňka naskenovala třetí, ztratila dar řeči.

Odpovídalo pět ze šesti čísel vylosovaných v losování 7. října, včetně bonusového čísla. Tato kombinace jí přinesla 58 500 dolarů (víc než milion korun).

Lístek/Zdroj: medialeaks.ru

Když žena viděla částku, nemohla uvěřit tomu, co se děje, i když byla velmi šťastná.

Žena měla velké štěstí, že našla lístky včas. Platnost všech lístků vyprší jeden rok po datu losování uvedeném na přední straně papíru. Pokud by se tedy po 11 měsících ohlédla za rádio, nebylo by jí souzeno takovou radost zažít.

PSALI JSME: ŽENA PORODILA DVOJČATA DVAKRÁT ZA ROK: “JE TO, JAKO BYCH DVAKRÁT VYHRÁLA JACKPOT”

PŘIPOMÍNÁME: MILIONÁŘI PŘES NOC: JAK DNES ŽIJE RODINA, KTERÁ PŘED 15 LETY VYHRÁLA MILIONY V LOTERII

Share