Dagmar Havlová se pochlubila vánočním stromkem u sebe doma, který byl až do stropu: „Krásný adventní čas všem“

Herečka a bývalá první dáma Dagmar Havlová ukázala ve své vile vánoční stromeček. Smrk byl až do stropu a byl originálně ozdoben. Píše o tom Blesk.cz.

Dagmar Havlová na svých sociálních sítích ukázala fotku, kde stojí u vánočního stromku. Bylo vidět, že určitě věnovala hodně času na to, aby ho ozdobila.

Dagmar Havlová / Zdroj: youtube.com

Díky tomu rozhodně vytvořila ve svém domě skvělou vánoční atmosféru. Na snímku jsou například vidět porcelánové postavičky nebo modré svítící koule.

Fanouškům poradila hledat nejkrásnější vánoční ozdoby. „Krásný adventní čas všem!“ napsala Dagmar Havlová na svém Instagramu. Vánoce plánuje oslavit s rodinou.

Dagmar Havlová / Zdroj: youtube.com

Takový vánoční stromeček by se určitě měl líbit její vnučkám Sophii a Stelle. Kromě toho samozřejmě pod tímto stromeček najdou i dárky.

Podle herečky očekává, že už spolu budou sedět u stolu a budou si povídat. Kromě toho dodržuje i některé další vánoční tradice. Například připravuje bramborový salát, který má vždy na stole na Štědrý den.

Dagmar Havlová / Zdroj: youtube.com

„S Vaškem jsme zápolili, kdo bude mít lepší. On tam dával uzeninu a jablko, já ne. A musím se přiznat, že jsem vždycky vyhrála,“ uvedla Dagmar Havlová.

Psali jsme:„Kolem 20. roku přichází poslední větší krize“: Udrží si manželství desetibojař Roman Šebrle. Komentuje psycholog

PSALI JSME: POLICIE SE ZABÝVÁ VÁNOČNÍMI TRHY V PRAZE: PODLE NÍ BY MOHLO JÍT O OBCHÁZENÍ NAŘÍZENÍ KABINETU

PŘIPOMÍNÁME: KLAUS SE PUSTIL DO KANDIDÁTA NA MINISTRA ZAHRANIČÍ LIPAVSKÉHO: CO MU VYTKL A V ČEM SOUHLASÍ SE ZEMANEM

Share