Uživatelé sociálních sítí si dělají legraci z Daniela Landy: píší, že zpěvák údajně vyzývá k očkování

Většina lidí si ráda dělá legraci, dělají to i na internetu, kde šíří memy. V poslední době se staly populární koláže se známými odpůrci očkování. Vše začalo kolážemi se zpěvákem Danielem Landou, ale pak lidé vytvořili memy se zpěvačkou Ilonou Csákovou nebo s politikem Lubomírem Volným. Jistě je to satira, nicméně mnoho lidí si často neuvědomuje, zda to skutečně bylo. Informuje o tom CNN Prima News.

Na jedné fotografii je například vidět Daniela Landu, který stojí se svými příznivci a který ukazuje směrem k divákovi. „My očkovaní jsme. Teď jsi na řadě ty,“ bylo napsáno na této fotografii.

Tato fotografie se stala velmi populární a začali ji šířit uživatelé sociálních sítí. Kromě toho se začaly objevovat další koláže s Danielem Landou.

K další fotce lidé napsali, že údajně zpěvák řekl, že je očkovaný a že k tomu vyzývá ostatní, pokud se považují za vlastence. Pro mnoho lidí byly takové memy velmi zábavné.

Na facebookovém fanouškovském profilu zpěváka se objevil příspěvek, v němž bylo napsáno, že podobné koláže jsou lži a že se to musí řešit. Pak se však tento příspěvek změnil.

Místo toho bylo napsáno, že je očkovaný proti skutečně nebezpečným chorobám, jako je cholera nebo tetanus, ale není „tečkovanej“.

Správce Paralelních listů mu odpověděl. Naznačili mu, že může podat žalobu, ale musí vědět, že jsou „zesilovač“.

Kromě toho vzniklo ještě mnoho memů se zpěvákem, kde lidé parafrázovali texty písní Daniela Landy.

Uživatelé sociálních sítí si navíc začali dělat legraci i z dalších známých odpůrců vakcín. Vzpomněli si například na politika a bývalého poslance Lubomíra Volného.

Další odpůrkyní očkování proti koronaviru je zpěvačka Ilona Csáková. Vtipy byly samozřejmě i o ní.

Objevily se i vtipy na adresu olympijského šampiona ve vodním slalomu a lékaře Lukáše Pollerta.

Nechyběly ani memy o dalších lidech, například o Tomáši Hnídkovi alias Ortel.

PSALI JSME: „BYLO TO BEZČASÍ, COVIDOVÁ NÁLADA“: I PŘES EPIDEMII KORONAVIRU KAREL ŠÍP NAŠEL MOŽNOST, JAK SI PŘIVYDĚLAT

PŘIPOMÍNÁME: „TÉ ZLATOKOPCE POŘÁD PLATÍ BYT“: DAGMAR PATRASOVÁ PROMLUVILA O VZTAHU SVÉHO MANŽELA SLOVÁČKA S JEHO EXMILENKOU GELEMOVOU

Share