Co drží spolu bratry Rudolfa a Jana Hrušínských: V poslední době se jejich vztahy zlepšily

Podle deníku Aha! legendární herec Rudolf Hrušínský by měl být hrdý na své potomky: Rudolfa a Jana, kteří se momentálně navzájem podporují.

Jan Hrušínský/ Zdroj: youtube

Jak to často bývá, lidí spojují nějaké smutné a vážné událostí.

To se stálo i bratrům Hrušínským čtyřiasedmdesátiletému Rudolfu a pětašedesátiletému Janu: stáli se mnohem blíže, když každý dostali svou diagnózu.

Jan Hrušínský/ Zdroj: youtube

Nejdříve v roce 2015 mladšího z bratrů, kvůli prasklému žlučníku a tepně, lékaři udržovali v umělém spánku více než 10 dnů.

Rudolf Hrušínský ml./ Zdroj: youtube

Byl to opravdový zázrak, že Jan přežil. Po celou tu těžkou dobu v nemocnici byl to právě bratr Jana Rudolf, který mu se vším pomáhal.

Rudolf Hrušínský ml./ Zdroj: youtube

Stejně to mají i dnes. Nyní ale velké zdravotní problémy má již starší z bratrů a hvězda populárního televizního serálu Ulice Rudolf.

Rudolf Hrušínský se čelí zákeřné nemoci krví.

Jan Hrušínský/ Zdroj: youtube

Jan se ale o život Rudolfa samozřejmě bojí a jak se přiznal v rozhovoru pro deník Aha!: „Poslední dobou Rudlu vídám často nebo si voláme. Mám o bratra samozřejmě strach a nepřeju si nic jiného, než aby byl zdravý a zase plný sil.“

PSALI JSME: MAJITEL VYTÁHL PSA Z AUTA, VYHODIL HO PŘÍMO NA SILNICI A ODJEL: TEĎ MAZLÍČEK NAŠEL ŠTĚSTÍ V NOVÉM DOMOVĚ

PŘIPOMÍNÁME: BABIŠ ŘEKL, KDY SE VLÁDA BUDE ZABÝVAT DALŠÍM ZPŘÍSŇOVÁNÍM OPATŘENÍ: KOALICE NYNÍ POTŘEBUJE PRODLOUŽIT NOUZOVÝ STAV

Share