Bezdomovec si nechal udělat nový účes a pak se v zrcadle nepoznal

Nemusíte podceňovat možnosti internetu v moderním světě. Dnes si povíme o případu, který opět dokazuje, že internet a sociální sítě mohou změnit životy lidí.

Alessandro Lobo z Brazílie, majitel holičství, si vedle svého podniku jednou všiml bezdomovce. Alessandro zjistil, že se jmenuje Joao Coelho Guimarães.

Alessandro/ Zdroj: kenguru.plus

Chlapec chtěl muži pomoci, nabídl mu, že ho nakrmí nebo oblékne, ale v reakci na to dostal pouze žádost o půjčení žiletky.

Alessandro byl velmi překvapen skromností bezdomovce, ten chlap cítil ještě větší lítost vůči mužovi a rozhodl se udělat mu nový účes ve svém holičství.

Ano, Joao se nechal ostříhat v luxusním holičství, byl tam upraven a dostal nové oblečení. Bezdomovec byl naprosto k nepoznání, všichni přítomní byli spokojeni s takovou změnou.

Mladý podnikatel se rozhodl tuto událost sdílet na svém blogu na Instagramu.

Joao Coelho Guimarães/ Zdroj: kenguru.plus

Tento příspěvek se okamžitě rozšířil po celém světě, mnoho uživatelů sociálních sítí bylo překvapeno a sdílelo to dále.

Nakonec se příspěvek dostal k příbuzným bezdomovce Joaa, který ho neviděl 10 let a už ani nedoufal v to, že je stále naživu.

Joao Coelho Guimarães/ Zdroj: kenguru.plus

Jeho matka a sestra se okamžitě obrátily o pomoc k autoru publikace Alessandro. Rád jim řekl, kde ho budou moci najít.

Joao Coelho Guimarães/ Zdroj: kenguru.plus

Následujícího dne se ženy setkaly se zmizelým členem rodiny.

Joao Coelho Guimarães/ Zdroj: kenguru.plus

Tento případ opět potvrzuje, že musíme si dávat pozor a podporovat lidí, kteří si to opravdu potřebují a ukazuje, jak moc může jediný příspěvek na sociální sítě ovlivnit osud člověka.

PSALI JSME: PREMIÉR BABIŠ ZKRITIZOVAL OPOZICI ZA CHOVÁNÍ BĚHEM SCHVALOVÁNÍ ROZPOČTU: VYSVĚTLIL, PROČ SE VLÁDA MUSELA DOHODNOUT S KSČM

PŘIPOMÍNÁME: MAJITEL VYTÁHL PSA Z AUTA, VYHODIL HO PŘÍMO NA SILNICI A ODJEL: TEĎ MAZLÍČEK NAŠEL ŠTĚSTÍ V NOVÉM DOMOVĚ

Share