Řetězec supermarketů se rozhodl pomoci seniorům: Bude pro ně platit určitá sleva

Inflace se stala jedním z hlavních problémů pro občany v mnoha zemích. Vedení britského obchodního řetězce Iceland se proto rozhodlo pomoci seniorům. V těchto supermarketech budou moci lidé, kteří dosáhli určitého věku, nakupovat zboží se slevou. Informuje o tom web TN.cz.

Zdražují veškeré zboží, rostou i ceny potravin. To je velký problém pro lidi v mnoha zemích. Řetězec supermarketů se proto rozhodl pomoci lidem nad 60 let.

Obchod / Ilustrační foto / Zdroj: youtube.com

Od 24. května pro ně začne platit sleva. Senioři mohou nakupovat v těchto supermarketech a každé úterý se jim odečte 10 % z ceny jejich nákupu.

Je třeba také říci, že obchodní řetězec pro ně nestanovil žádná omezení. V těchto supermarketech si mohou koupit jakékoliv zboží a za jakoukoli částku. Sleva pro ně bude platit v každém případě.

Obchod / Ilustrační foto / Zdroj: youtube.com

Podle výkonného ředitele Icelandu Richarda Walkera jejich řetězec dlouhodobě podporuje seniory, kteří nakupují zboží v supermarketech Iceland. Doufá také, že lidem nad 60 let tato sleva pomůže snížit své náklady.

„Krize životních nákladů učinila pomoc seniorům ještě důležitější, a proto jsem hrdý, že nacházíme nové způsoby, jak je podpořit, včetně spuštění této slevy,“ řekl Richard Walker pro portál Mirror.

Obchod / Ilustrační foto / Zdroj: youtube.com

Iceland otevřel první supermarket v Česku v roce 2011. Celkem bylo za 11 let otevřeno 11 obchodů. Poslední dva roky funguje v některých krajích České republiky i jejich doručovací služba.

PSALI JSME: 69LETÁ BRIGITTE MACRONOVÁ DÁL NIČÍ VŠECHNY VĚKOVÉ STEREOTYPY A ANI SE NESTYDÍ UKÁZAT SVÉ ŠTÍHLÉ NOHY

PŘIPOMÍNÁME: „MUSÍME MYSLET NA ZÍTŘEK“: EVROPSKÁ UNIE JE PŘIPRAVENA USILOVAT O OBNOVU POVÁLEČNÉ UKRAJINY

Share