Bohuš Matuš prozradil, že v jeho životě se objevila osoba, kterou nazývá svým andělem: „Svým jménem mi zařídila asi třicet vystoupení“

Zpěvák Bohuš Matuš nyní prožívá jedno z nejlepších období svého života. Nedávno se mu narodila dcera, oženil se a teď se s manželkou stěhují do domu se zahradou. Navíc má teď normální pracovní situaci, zpívá na koncertech, takže teď může normálně vydělávat. Zpěvák prozradil, že mu v poslední době hodně pomáhá jeho doktorka, která je také jeho fanynkou. Řekl o tom více pro portál ŽivotvČesku.cz.

Bohuš Matuš mohl být čas od času pesimistou, ale v poslední době v jeho životě nastaly určité změny k lepšímu. Nyní se na tento svět dívá radostněji.

Bohuš Matuš / Zdroj: youtube.com

Před devíti měsíci se mu narodila dcera Natálka, před čtyřmi měsíci se oženil se svou partnerkou Lucií. Nyní má mnoho koncertů, což mu pomáhá zlepšit jeho finanční situaci.

Kromě toho se zpěvák připravuje na roli v muzikálu Láska nebeská. Určitě je rád, že se mu podařilo tu roli získat, prý za ni dokonce bojoval.

Bohuš Matuš s manželkou Lucií / Zdroj: tv.blesk.cz

Kromě toho říká, že má obrovské štěstí, že se setkal s dobrou lékařkou Věrou Baudyšovou, která je pro něj také dobrou kamarádkou. Podle něj má velmi dobrou duši a také mu pomohla zlepšit jeho finanční situaci.

„Velmi mě podporuje, protože mi zároveň dělá pomocnou manažerku a svým jménem mi zařídila asi třicet vystoupení,“ řekl Bohuš Matuš pro Život v Česku.

Bohuš Matuš / Zdroj: youtube.com

Nyní má koncerty každý den a jezdí koncertovat se svým kolegou Fandou Čermákem. Hodně lidí se chce dostat na jejich koncerty a určitě se mu to líbí.

Má ještě hodně práce a už nemá obavy z možného lockdownu nebo něčeho podobného. Teď je šťastný, protože jeho účet je plný a s penězi už nemá problém.

Bohuš Matuš / Zdroj: youtube.com

Podle něj se tak stalo právě díky paní doktorce. Volala všem, koho by koncerty Bohuše Matuše zajímaly a s mnoha se dokázala domluvit.

Zpěvák jí dokonce říká, že je anděl z nebes. V minulosti nic podobného neměl, ale je to taková fanynka, která mu hodně pomáhá.

Bohuš Matuš / Zdroj: tv.blesk.cz

Kromě toho mu Věra Baudyšová také vždy pomáhá jako lékařka, za to je jí neuvěřitelně vděčný.

Psali jsme:„Dcera zesnulého politika Stanislava Grosse hrála hlavní roli v muzikálu Čarodějka“: Natálie Grossová slaví 19. narozeniny. Jak se dívka změnila

PSALI JSME: LUCIE VONDRÁČKOVÁ ODJELA SE SVÝM PARTNEREM PETREM VOJNAREM DO ZAHRANIČÍ: JAK JI MODERÁTOR VNÍMÁ JAKO ŽENU

PŘIPOMÍNÁME: HOLČIČKA SE STALA MAMINKOU VE 13 LETECH: JAK DNES VYPADÁ ONA A JEJÍ DCERA

Share