Pracovníci kadeřnictví zdarma upravili bezdomovci vzhled a tím mu změnili život: jak nyní vypadá

Dnes se s vámi chceme podělit o dojemný příběh, který se odehrál s pětačtyřicetiletým Brazilcem Joao Coelhem Guimaraeshem.

Joao / Zdroj: kenguru.plus

Muž již mnoho let žije na ulici bez střechy nad hlavou, ale díky hodným zaměstnancům kadeřnictví se jeho život radikálně změnil. A všechno to začalo tím, že mu nabídli bezplatný účes.…

Joao / Zdroj: kenguru.plus

Joao Coelho Guimaraes přišel do salonu požádat o holicí strojek, aby se alespoň trochu upravil.

„Joao přišel do našeho salonu a zeptali jsme se, jestli má hlad a jestli nechce něco jíst. Ale on odmítl a požádal holicí strojek, aby si upravil vousy. Tehdy jsem dostal nápad, že mu pomůžeme tím, že darujeme člověku den krásy,“ vypráví majitel salonu Alessandro Lobo.

Joao / Zdroj: kenguru.plus

„Máme několik projektů sociální pomoci a jsme velmi potěšeni, že jsme schopni pomáhat lidem. Během pandemie mnoho lidí ztratilo své blízké, zatímco jiní zůstali s finančními potížemi. V tak těžké době je vždy vítána i malá pomoc, “ řekl Alessandro.

Muž byl nejen ostříhaný, kadeřnici mu upravili vousy a darovali mu oblečení: košile, pár kalhot, bundu a dokonce i boty.

Joao / Zdroj: kenguru.plus

Cela práce trvala asi dvě hodiny. Pomoct se dobrovolně přihlásili všichni volní kadeřníci a stylisté. Výsledek šokoval všechny. Joao vypadal skvěle!

Joao po proměně / Zdroj: kenguru.plus

Sám muž byl příjemně překvapen, místo slov mu z očí tekly slzy a bylo to nejlepší ze všech poděkování.

Joao po proměně / Zdroj: kenguru.plus

Pracovníci salonu však ještě nevěděli, že poté, co zveřejní na internetu výsledek své práce, život Joao se zásadně změní. Rodina muže už deset let byla přesvědčena, že muž zemřel. Oni kontaktovali pracovníky salonu a jeli na schůzku.

Joao jde na setkaní s rodinou / Zdroj: kenguru.plus

Sestra poznala svého bratra na fotografiích, které se na sociálních sítích staly virální, a byla velmi ráda, že se s ním znovu setkala. Neumíte si představit emoce Joao!

Joao jde na setkaní s rodinou / Zdroj: kenguru.plus

Žena byla překvapena, že její bratr žil na ulici, protože byl vždy workoholikem a zodpovědným člověkem. Před lety se přestěhoval do jiného města za výdělkem, ale spojení s ním se přerušilo a dodnes nikdo nevěděl, co se stalo. Ani sám Joao si nic nepamatuje.

Joao jde na setkaní s rodinou / Zdroj: kenguru.plus

PSALI JSME: BOHUŠ MATUŠ PROZRADIL, ŽE V JEHO ŽIVOTĚ SE OBJEVILA OSOBA, KTEROU NAZÝVÁ SVÝM ANDĚLEM: „DĚLÁ POMOCNOU MANAŽERKU A SVÝM JMÉNEM MI ZAŘÍDILA ASI TŘICET VYSTOUPENÍ“

PŘIPOMÍNÁME: ŽENA UDĚLALA V DOMĚ ODVÁŽNOU REKONSTRUKCI: JAK VYPADÁ PO PROMĚNĚ

Share