Bára Basiková prozradila, že jí dělá radost její nový partner: popsala také systém, díky kterému má dobrou postavu

Zpěvačka Bára Basiková měla ve svém životě různá období, dobrá i špatná. Ale vypadá to, že teď má šťastné období, pracuje na své postavě a také už má nového partnera, který ji podporuje. Píše o tom server ŽivotvČesku.cz.

Po nějaké době, co se zpěvačka rozvedla se svým třetím manželem, se rozhodla zkusit se seznámit na seznamce. Pro ni to však nebyl moc příjemný zážitek.

Bára Basiková / Zdroj: youtube.com

V dubnu uvedla, že už není sama, nicméně nic bližšího neřekla. Ale nedávno v rozhovoru pro server iDNES.cz řekla, že jí dělá radost její partner, který ji podporuje. Znovu o něm podrobně nemluvila, pouze zmínila, že je z Liberce.

Vypadá, že je teď opravdu šťastná. Navíc má dobrou postavu a vypadá skvěle. Před časem pro Život v Česku Bára Basiková řekla, že se udržuje v kondici díky svému synovi, který je velmi aktivní.

Bára Basiková / Zdroj: youtube.com

Kromě toho jí několik let podle systému 8/16. To znamená, že 16 hodin denně nejí nic a pak má možnost jíst po dobu zbývajících 8 hodin. Podle ní takový systém funguje skvěle.

V létě také zveřejnila na svém Instagramu fotku. Její fanoušci jí v komentářích napsali, že vypadá dobře.

Mluvila i o tréninku. Podle svých slov nyní necvičí, ale dělala to dříve. Když to potřebuje například ke zlepšení kondice, začíná znovu trénovat.

Bára Basiková / Zdroj: youtube.com

„Je povinnost každé ženy vypadat dobře a u zpěvaček a hereček to platí dvojnásob. Nechceme lidi na jevišti strašit,“ řekla Bára Basiková pro Život v Česku.

Psali jsme:„Jména pro kluka nebo holku už jsou vymyšlená“: Leoš Mareš a Monika Marešová očekávají přírůstek do rodiny

PSALI JSME: JIŘINA BOHDALOVÁ KVŮLI SVÉMU ZDRAVÍ MUSELA PŘESTĚHOVAT LOŽNICI: SIMONA ŠTAŠOVÁ PROMLUVILA, JAK SE O NÍ STARÁ TECHNIKA

PŘIPOMÍNÁME: DANA BATULKOVÁ UKÁZALA FANOUŠKŮM SVÉ BYDLENÍ: UŽ JE PŘIPRAVENÁ NA VÁNOCE

Share