Adriena Sobotová prozradila, jak udržet perfektní manželství: s Luďkem Sobotou jsou spolu již 40 let

Na veřejnosti se objevila Adriena Sobotová, ale tentokrát byla sama bez svého manžela Luďka Soboty. V tomto roce pár oslaví již 40 výročí od svatby. Adriena se smíchem říká, že se tomu oba diví a je to k neuvěření. Píše o tom web super.cz.

Nyní je otázkou, jestli šťastný pár bude toto výročí slavit. „Snad to se mnou oslaví, on už hrozně nerad někam chodí a nerad něco slaví, říká, že ho to strašně vyčerpává,“ prohlásila Sobotová a rovněž tím, vysvětlila, proč na degustaci vín z Moldavska dorazila sama.

Adriena a Luděk Sobotovi / Zdroj: youtube.com

Adriena také prozradila, že manžel jí dárečky moc nenosí a vždy jí říká, aby si něco vybrala a on to zaplatí. V posledních letech si to Sobotová dokonce musí sama i balit. Takže pod stromečkem krásná černovláska má dárky, které si vybere a zabalí.

Adriena Sobotová / Zdroj: super.cz

Sobotové to ale prý nevadí. Není to dle ní žádné překvapení, ale je to prý lepší mít krásný dárek než špatné překvapení.

Adriena a Luděk Sobotovi / Zdroj: youtube.com

Dle slov Adrieny, aby vztah tolik let mohl perfektně fungovat musí se téměř všechno tolerovat. Žena přiznává, že to není jednoduché a diví se, že všechno společně vydrželi.

Nakonec dodala, že po tak dlouhé době je složité něco měnit a je ráda že Luďka vedle sebe má.

PSALI JSME: LUCIE BÍLÁ PROZRADILA, JAK UDRŽOVALA SVÉ TĚLO V KONDICI, KDYŽ BYLO VŠE UZAVŘENO: „S POSTAVOU LOCKDOWN NIC NEUDĚLAL“

PŘIPOMÍNÁME: „ÚPLNĚ DŮVĚRYHODNĚ NA MĚ NEPŮSOBILA“: PRYMULA KOMENTOVAL ŠMUCLEROVOU FOTOGRAFII PO OČKOVÁNÍ, KDE JE VIDĚT OCHRNUTÁ POLOVINA OBLIČEJE

Share