Lucie Bílá prozradila, jak udržovala své tělo v kondici, když bylo vše uzavřeno: „S postavou lockdown nic neudělal“

Během lockdownu spousta lidí přibrala kila navíc. To se však zpěvačky Lucie Bílé vůbec netýká. Neustále se udržovala v kondici, když byla doma, naštěstí měla možnost zařídit si doma fitko. Píše o tom portál Super.cz.

„S postavou lockdown nic neudělal. Oba jsme s Radkem cvičili,“ řekla Lucie Bílá pro Super.cz. Kromě toho má ráda jógu, takže to také dělala.

Lucie Bílá / Zdroj: youtube.com

Zpěvačka má svou hospůdku v Otovicích. Tam dostávala jídlo a podle ní to bylo i trochu nebezpečné. Měla na mysli to, že tam kuchaři výborně vaří a kvůli tomu bylo nutné hlídat váhu.

Lucie Bílá a Radek Filipi / Zdroj: youtube.com

Jídlo si mohli odnést z okénka, které tam neustále fungovalo. Přesto se jí líbí, protože může jíst stejnou stravu, jako kdysi jedla ve svém dětství.

Nyní Lucie Bílá očekává, že letos v létě bude mít dost práce. Prozradila například, že připravuje jakýsi společný projekt s herečkou Simonou Stašovou a panem Nárožným.

Lucie Bílá / Zdroj: youtube.com

Kromě toho také plánuje čas od času jezdit na svou chalupu do Českého ráje. Občas tam jezdí i nyní, ale pracuje tam. Zpěvačka preferuje aktivní odpočinek, ale teď chce více komunikovat s lidmi.

PSALI JSME: TOMÁŠ DRAHOŇOVSKÝ OPOUŠTÍ ČESKOU TELEVIZI: MODERÁTOR JIŽ PROZRADIL, KAM ZAMÍŘÍ DÁL

PŘIPOMÍNÁME: MARCELA HOLANOVÁ V NEJBLIŽŠÍ DOBĚ OSLAVÍ SVÉ 70. NAROZENINY: ZNÁMÁ ZPĚVAČKA PROMLUVILA, JAK PŘIŠLA DO STYKU S PODVODNÍKY

Share