Brenda z Beverly Hills ukázala odvrácenou stranu své náročné cesty: Podělila se s fanoušky o fotografie zachycující život s nemocí

Hollywoodská herečka Shannen Doherty, která pokračuje v boji s rakovinou, otevřeně promluvila o své náročné cestě.

Shannen Doherty/ Zdroj: YouTube

Měsíc říjen je celosvětově připomínán jako měsíc boje proti rakovině prsu. Celebrita se rozhodla podělit o svůj příběh a šokovala fanoušky fotografiemi.

Na svém instagramovém účtu 50letá Brenda z Beverly Hills zveřejnila intimní fotky zachycujícíi život s neléčitelnou nemocí.

Shannen Doherty/ Zdroj: tsn.ua

„Je to všechno krásné? Ne, ale je to pravda a doufám, že když se s vámi podělím o to, všichni se staneme vzdělanějšími a dozvíme se více o tom, jak rakovina vypadá.

Doufám, že povzbudím lidi, aby šli na mamografické vyšetření, na pravidelné kontroly, aby se zbavili strachu a čelili čemukoliv, co je před nimi.

V roce 2015 mi byla diagnostikována rakovina prsu. Podstoupila jsem mastektomii, chemoterapii a radioterapii. Kvůli chemoterapii jsem měla problémy s krvácením z nosu. Nevím, jestli jste se s tím setkali také… Taky jsem se cítila velmi unavená,“ napsala Doherty.

Shannen Doherty/ Zdroj: tsn.ua

Herečka dodala, že jí humor pomohl překonat zdánlivě nemožné.

„Živila jsem se tím, že jsem nosila vtipné pyžamo, které mi dala moje kamarádka Christie. Opravdu mě rozesmála? Ano!!! Vypadala jsem směšně a v té nesmyslnosti jsem se dokázala sama sobě zasmát. Doufám, že všichni najdeme humor v nemožném,“ dodala.

Fanoušci v komentářích poznamenali, že je to velmi silná žena.

PSALI JSME: „NECHCI SE VZDÁVAT“: SHANNEN DOHERTY PROMLUVILA O BOJI SE ZÁKEŘNOU NEMOCÍ VE ČTVRTÉM STÁDIU

PŘIPOMÍNÁME: „NIKDY SI NESTĚŽUJI“: SHANNEN DOHERTY VYPRÁVĚLA O TOM, JAK ŽIJE S RAKOVINOU VE IV. STADIU

Share