Slovanka si vzala chlapa z Nigérie. Nyní na svém blogu vypráví o životě v africké vesnici

Natalia vyrostla v Rusku. Provdala se za chlapa z Nigérie a vydala se s ním do jeho vlasti. Nyní je Natalia populární bloggerka, která vypráví o zvláštnostech života v Africe.

Natalia / Zdroj: duck.show

O rodičovství

Někdy mám pocit, že v Africe neexistují děti. Spíše existují, ale pouze děti do 2 let. A pak se okamžitě stávají dospělými. Již ve věku 1 roku jsou děti posílány do školy, kde se učí abecedu a čísla. Děti se velmi rychle přizpůsobují každodennímu životu dospělých. Výchova probíhá podle zásady: být dobrým příkladem.

Šťastná rodina / Zdroj: duck.show

O módě a kráse

V Nigérii neexistují takové pojmy jako „mužské“ a „ženské“ barvy. Oblečení všech odstínů růžové, s květinami, krajkou a flitry – to vše v Nigérii nosí silné pohlaví.

Turbany v Nigérii nejsou módní záležitostí, jsou nezbytností. Za prvé, africké ženy mají tak složité vlasy, že je snazší je zakrýt než upravit. Za druhé, pokud vlasy nejsou zakryté, pokryjí se neuvěřitelným množstvím prachu a je velmi problematické je umýt.

Natalia a její manžel / storyfox.ru

O rozdílu mezi námi

Pod bílým oblečením nosíme bílé nebo tělové prádlo. A africké ženy si pod bílé oblečení oblékají černé spodní prádlo – pro ně je to „tělové“.

Banány a mango považujeme za exotické ovoce a pro Afričany jsou exotikou jablka. Jablka v Nigérii patří mezi nejdražší ovoce.

Natalia / Zdroj: duck.show

My jsme zvyklí na opalování, ale zde používají bělící mýdla, sprchové gely a krémy.

Pro nás je obvyklé, že matky připravují svým dětem snídani, oběd a večeři. A v Nigérii děti připravují jídlo pro své matky.

Natalia a děti / Zdroj: duck.show

O každodenním životě

Už 5 dní neteče voda. Minule „5 dní“ trvaly celý měsíc. Jak lidé žijí? Dělají si zásoby vody. Když zásoby dojdou, kupují.

Šťastná rodina / Zdroj: storyfox.ru

Elektřina je podle rozvrhu, mobilní internet není vždy k dispozici. Nyní je elektřina k dispozici od 8:00 do 14:00 a od 20:00 do 00:00. Člověk si může zvyknout na všechno. Do jisté míry to dokonce disciplinuje: dopředu si plánuji, kdy budu dobíjet telefon nebo využívat internet.

Pár má dvě děti: syna a dceru.

Děti páru / Zdroj: duck.show

Šťastná rodina / Zdroj: duck.show

PSALI JSME: PŘED 20 LETY SE DÍVKA Z BĚLORUSKA PROVDALA ZA AFRIČANA A ODJELA DO NIGÉRIE: JAK VYPADAJÍ DĚTI TOHOTO PÁRU

PŘIPOMÍNÁME: DÍVKA SE PROVDALA ZA JAPONCE: JAK VYPADÁ JEJICH DCERA A JAK ŽIJÍ ŠEST LET PO SVATBĚ

Share