Rodina si koupila starý dům a proměnila ho ve vysněné sídlo: jak nyní vypadá

Pár z Velké Británie koupil dům, ve kterém nelze bydlet. K čemu? Kam jinde s dítětem v náručí. Stačí trochu kouzla, její manžel je štukatér – a nyní se starý být proměnil ve vysněný byt.

Dům/Zdroj: medialeaks.ru

Když se obyvatelé britského severního Somersetu Steve a Kirsten Carrerovi dozvěděli, že se v jejich rodině očekává nový přírůstek, okamžitě začali hledat vhodné bydlení. Pozornost budoucích rodičů však nebyla přitahována novým sídlem, ale starým domem přímo ze 70. let.

Dům/Zdroj: medialeaks.ru

Nevadí, Steve a Kirsten se rozhodli a slíbili si, že z vraku udělají opravdový dům snů. Režim vlastní izolace způsobený koronavirem hrál do rukou manželů, protože tehdy měli dostatek volného času na uskutečnění svých plánů.

Steve je štukatér a ví o opravách, takže muž dostal nejodpovědnější roli projektového manažera. Brit pod dohledem těhotné Kirsten pracoval na domě sedm dní v týdnu.

Proč takový spěch? Pár jen chtěl mít čas na to, aby si vytvořil hnízdo snů právě včas k narození svého prvního dítěte.

Žena/Zdroj: medialeaks.ru

“Každá minuta se počítá, protože jsme ani nevěděli, kdy se náš John narodí. Nebylo známo, zda dům dokončíme včas – dítě nelze odvézt na staveniště,” – vysvětlil Steve.

Podle hlavy rodiny muselo být změněno naprosto všechno v domě. Ačkoli práce byla nekonečná, pár viděl potenciál v časem opotřebovaném bytě.

Dům/Zdroj: medialeaks.ru

“Všechno jsme dělali postupně, pohybovali jsme se z místnosti do místnosti a snažili se udržovat prostory v dokonalém pořádku. Když jsme dělali opravy v domě, bydleli jsme tam,” – přiznal Steve.

Dům/Zdroj: medialeaks.ru

Když byla Kirsten těhotná, mohla dělat jen část práce, ale její manžel se snažil zohlednit její názor a touhy.

Takže 12 hodin poté, co Steve pokryl podlahy kobercem, se narodilo dítě jménem John.

Rodina/Zdroj: medialeaks.ru

Nyní manželé vychovávají své první dítě a postupně dokončují započaté práce s domem. Carreramové jsou ponecháni k dokončení jedné z ložnic, stejně jako k založení zahrady, kde může Jonah chodit a hrát si.

PSALI JSME: RODINA PRODÁVÁ NA PRVNÍ POHLED NORMÁLNÍ DŮM ZA SNÍŽENOU CENU, ALE S JEDNOU „PODIVNOU“ PODMÍNKOU: BUDOU SE DÍVAT NA POMNÍK PŘEDCHOZÍHO MAJITELE

PŘIPOMÍNÁME: TENTO MANŽELSKÝ PÁR MÁ VĚKOVÝ ROZDÍL PŘES 50 LET: JAK ŽIJE NEOBVYKLÁ RODINA

Share