Rodina prodává na první pohled normální dům za sníženou cenu, ale s jednou „podivnou“ podmínkou: budou se dívat na pomník předchozího majitele

Noví majitelé budou muset souhlasit s výhledem na hrob majitele na zahradě.

Dům, který byl nedávno vystaven na prodej za 125 tisíc liber (cca 3 500 000 Kč), se nachází v anglickém městě Middleton. Za tyto peníze kupující obdrží dům se třemi ložnicemi, velkou kuchyní a jídelnou a vlastní zimní zahradou.

Dům má ekologické vytápění a solární panely. Centrum města je jen ve vzdálenosti 10-15 minut autem. Zdá se, že jde o dobrou investici.

Dům na prodej s podmínkou/ Zdroj: ukr.media

Potenciálního majitele na zahradě však čeká překvapení – tam spočívá tělo předchozího majitele.

Michael Jackson – jak se mu říkalo – se narodil v tomto domě a žil v něm celý svůj život. Muž zemřel v září loňského roku ve věku 61 let.

Krátce před svou smrtí se mu podařilo vyslovit své poslední přání – být pohřben na dvoře svého domu a navždy zůstat v jeho historii. Hrob byl uspořádán na místě bývalého rybníka s rybami.

Vedle místa, kde spočívá britské tělo, instalovali příbuzní kamennou koupel pro ptáky a dřevěný baldachýn.

Podle matky Michaela Jacksona její syn miloval svůj domov, kde vyrůstal ve velké rodině se šesti sourozenci a později tam vychoval i své čtyři děti.

Dům na prodej s podmínkou/ Zdroj: twitter

Muž udělal všechno, aby uspořádal svůj domova, vychoval andulky, „závodní“ holuby, králíky, kuřata a kachny. Brit zemřel náhle, udusil se během večeře.

Podle místních realitních kanceláří je nákup neobvyklého domu dobrou investicí, pokud se budoucí majitelé mohou vyrovnat s výhledem na hrob na zahradě a návštěvy členů rodiny zesnulého příbuzného.

Současní vlastníci souhlasí s rozumnou smlouvou. Stále však neexistují lidé, kteří jsou ochotni koupit nemovitost.

PSALI JSME: “CESTA, JAKOU DOJDEME K PARTNEROVI JE RŮZNORODÁ”: GABRIELA PARTYŠOVÁ PROMLUVILA, JAKÝMI ZPŮSOBY JI ZVOU NA RANDE

PŘIPOMÍNÁME: MAJITELKA PUSTILA ŠTĚŇATA DO MÍSTNOSTI A UVĚDOMILA SI, ŽE TO BYLA CHYBA: OKAMŽITĚ JE ZTRATILA NA KOBERCI

Share