Martina Pártlová ukázala fotky v plavkách: nezatáhla břicho a fanoušci ocenili, že ukazuje realitu takovou, jaká doopravdy je

Začátkem léta loňského roku zpěvačka Martina Pártlová porodila dceru Stellu. Nedávno se rozhodla odpočinout si se svou rodinou a společně odletěli na Seychely. Přestože nemá postavu modelky a před sedmi měsíci porodila dceru, nebála se zveřejnit fotky, na kterých pózuje v plavkách. Píše o tom server Super.cz.

Martina Pártlová / Zdroj: youtube.com

Na svém Instagramu zpěvačka ukázala některé momenty, které s partnerem a dcerou prožili na Seychelách. K některým fotkám navíc napsala, jak tyto snímky vznikly.

Například k jedné fotografii napsala, že jí její partner Josef Vařeka řekl, že ji vyfotí a že to bude krásná fotka na Instagram. Nechtěla se fotit, ale on trval na tom.

Jediné, co po ní chtěl, bylo, aby zatáhla břicho. Odpověděla mu však, že to nejde. Snímek byl ale krásný a fanouškům ho přesto ukázala.

Kromě toho se zpěvačka s partnerem pokusila pózovat na pláži, stejně jako moderátorka Eva Perkauѕová se svým partnerem. Tato fotografie byla velmi zábavná a velmi se líbila uživatelům sociálních sítí.

Brzy ale jejich dovolená na ostrovech skončí a vrátí se do Česka.

PSALI JSME: DOMINIKA GOTTOVÁ JE ZPĚT VE FINSKU: MISTROVA DCERA PROZRADILA, CO PLÁNUJE DĚLAT, ABY SE UŽIVILA

PŘIPOMÍNÁME: JASMINA ALAGIČ VRBOVSKÁ PROZRADILA, KDO ZA CO V JEJÍ RODINĚ PLATÍ: PROMLUVILA TAKÉ O SPOLEČNÉM MAJETKU S PATRIKEM VRBOVSKÝM

Share