Jasmina Alagič Vrbovská prozradila, kdo za co v její rodině platí: Promluvila také o společném majetku s Patrikem Vrbovským

Peníze jsou jedním z nejdiskutovanějších témat, často o nich lidé mluví opatrně, zvláště pokud jde o vlastní peníze. Modelka a moderátorka Jasmina Alagič Vrbovská však prozradila, kdo co v jejich manželství s rapperem Patrikem Vrbovským zaplatil. Na toto téma promluvila poměrně otevřeně. Píše o tom Blesk.cz.

Manželé často řeší otázku, kdo by za co a kolik měl platit. Pro mnoho lidí je důležité, aby výdaje v rodině byly spravedlivě rozděleny.

Jasmina Alagič Vrbovská / Zdroj: youtube.com

Neexistuje žádné univerzální řešení tohoto problému. Nejlepší je, když se oba partneři dohodnou mezi sebou. V takové situaci je pravděpodobnost, že oba zůstanou spokojeni, vyšší.

Stejný názor má Jasmina Alagič Vrbovská. Rozhodla se zeptat se i na názor svých fanoušků na toto téma na Instagramu. Ale také řekla, jak to funguje v jejím manželství s rapperem Rytmusem.

„My to máme tak, že všechny účty platí můj manžel, ostatní výdaje z většiny platím já,“ prozradila Jasmina Alagič.

Ale pokračovala a řekla více o ostatních výdajích. Věci jako dovolená, rozmary a některé další věci vůbec neřeší. Většinou za to platí střídavě.

Jasmina Alagič Vrbovská / Zdroj: instagram.com

Poté promluvila o jejich nemovitosti. Dům koupil Patrik, je to však jejich společný dům, chatu staví Jasmina za své peníze, ale je to jejich společná chata.

Byt koupili společně, takže je to jejich společný byt. Co se týče ostatních investic, tak to dělají také společně, oba na to dávají stejné částky.

Chtěla o tom promluvit s fanoušky poté, co zhlédla jedno video. Dozvěděla se informace, že by bylo dobré, kdyby manželé měli čtyři bankovní účty.

Každý by měl mít osobní účet. Další je společný spořící účet, každý z manželů by měl na tento účet posílat přijatelnou částku. Také, pokud někdo z manželů bude chtít vybrat nějakou částku z tohoto společného účtu, bude potřebovat podpis partnera.

Jasmina Alagič Vrbovská / Zdroj: youtube.com

Poslední je „účet, na který se vkládají a odkud se platí všechny potřebné pravidelné účty“.

PSALI JSME: „MĚLA BYCH LEŽET V POSTELI“: HANA ZAGOROVÁ PROMLUVILA O ZDRAVOTNÍCH PROBLÉMECH A UKÁZALA, CO JÍ PŘI LÉČBĚ POMÁHÁ

PŘIPOMÍNÁME: EU JE PŘIPRAVENA NA ZASTAVENÍ DODÁVEK PLYNU Z RUSKA: SANKCE PODLE BORRELLA NEUMOŽNÍ KREMLU DOSÁHNOUT JEHO STRATEGICKÝCH AMBICÍ

Share