Herečce z filmu Seeta Aur Geeta je již 72 let: jak vypadá dnes

Film Seeta Aur Geeta byl natočen v roce 1972, ale byl to on, kdo přinesl herečce Heme Malini celosvětovou slávu. I přes historii půlstoletí film stále přitahuje miliony diváků po celém světě, kteří se nadšeně dívají na indickou krásku.

Dívka/Zdroj: nastroy.net

Role sester Seety a Geety se skvěle zhostila Hema Malini. V příběhu je tichá a skromná Seeta vychovávána v rodině strýce, který se dívce často vysmívá. Její sestra Geeta je pravý opak. Je to odvážná dívka, která vyrostla v chudé oblasti v cikánské rodině. Na konci se sestry nacházejí a cítí se opravdu šťastné.

Dívka/Zdroj: nastroy.net

Hema nebyla jediným uchazečem o hlavní role, ale režiséři si ji vybrali.

Její milovaný Dharmendra

Během natáčení jednoho z filmů se Hema Malini setkala s hercem Dharamem Singhem Deolem, který je divákovi znám pod pseudonymem Dharmendra. Dívka se nestyděla, že její milenec je o 13 let starší a ženatý. Tento vztah způsobil nespokojenost mezi rodinou dívky. Její otec byl obzvláště kategorický.

Pár/Zdroj: nastroy.net

Po mnoho let milovníci tajili svůj vztah a mohli se oženit až po smrti otce dívky. Ve svém manželství měli dvě dcery, Ash a Ahan, které si obě zvolily hereckou kariéru jako jejich slavná matka.

Rodina/Zdroj: nastroy.net

Hema Malini dnes

Herečce je nyní 72 let, ale stále vypadá skvěle. Říká, že jejím tajemstvím je jóga, tanec a meditace. Hema Malini většinu času věnuje politice. Spolu se svým manželem sedí v horní komoře indického parlamentu z Indické lidové strany.

Žena/Zdroj: nastroy.net

Herečka nezapomíná na svou hlavní vášeň – tanec.

Žena/Zdroj: nastroy.net

Hema Malini je aktivní uživatelka sociálních sítí, kde můžete často vidět její fotografie se svými milovanými vnoučaty. Nejstarší dcera Ash vychovává dvě dcery – Radhyu a Mirayu.

Rodina/Zdroj: nastroy.net

V roce 2015 měla nejmladší dcera Akhana syna Darien Vohra. Hema přiznává, že tráví spoustu času se svými vnoučaty.

V poslední době, 26. listopadu 2020, se herečka znovu stala babičkou. Nejmladší dcera Ahan porodila dvojčata, která se jmenovala Astraya a Adea Vohra.

I přes minulé roky jsou Hema Malini a Dharmendra stále spolu šťastní a neplánují se rozejít.

Rodina/Zdroj: nastroy.net

Lidé/Zdroj: nastroy.net

PSALI JSME: ČESKO ZTRATILO DALŠÍ VÝZNAMNOU OSOBNOST: OPUSTILA TENTO SVĚT HEREČKA HANA MACIUCHOVÁ

PŘIPOMÍNÁME: VERONIKA STROPNICKÁ MUSÍ HLEDAT JINOU PRÁCI NEŽ HERECTVÍ: „NEVÍM, JESTLI MĚ V PADESÁTI DEVÍTI JEŠTĚ NĚKDE VEZMOU,“ ŘÍKÁ HEREČKA

Share