Doufá, že lidé brzy pochopí, že vakcína je tím, co může vrátit život do normálu: jak dcera Miloše Zemana Kateřina podpořila očkování proti covidu

Dcera hlavy státu Miloše Zemana Kateřina Zemanová přijela ve středu do Ústřední vojenské nemocnice. Přivezla s sebou dárky, a to zdravotnické prostředky a také podpořila očkování proti covidu. Spolu s ní tam byl i bývalý ministr zdravotnictví a současný prezidentův poradce Roman Prymula. Komentoval situaci kolem očkování v Česku. Informoval o tom web novinky.cz.

Dcera prezidenta zastupovala Nadační fond Miloše Zemana a přivezla s sebou dary, a to chirurgické roušky, dezinfekce a injekční stříkačky.

Kateřina Zemanová / Zdroj: youtube.com

„Nechtěli jsme přijet s prázdnou a chtěli jsme tímto, byť jen symbolicky, za všechny a za Nadační fond poděkovat zdravotníkům,“ řekla Kateřina Zemanová.

Dcera Miloše Zemana prozradila, že během své návštěvy chtěli mluvit i o očkování. Vysvětlila, že nyní si část občanů myslí, že očkování je něco nebezpečného, takže to nechtějí.

Kateřina Zemanová / Zdroj: novinky.cz

Doufá ale, že po nějaké době i tito lidé pochopí, že právě vakcína je tím, co může vrátit život do normálních kolejí.

Miloš Zeman / Zdroj: youtube.com

Očkování v Česku okomentoval i exministr zdravotnictví Roman Prymula. Řekl, že nyní je hlavní zajistit potřebný počet vakcín pro občany.

Roman Prymula / Zdroj: youtube.com

Podle něj už je systém očkování připraven lidi rychleji očkovat, ale zatím k tomu chybí vakcíny. Potřebujeme milióny dávek a zatím jich jsou statisíce.

PSALI JSME: PETR ARENBERGER NASTÍNIL SVÉ NEJBLIŽŠÍ ÚKOLY: NOVÝ MINISTR ZDRAVOTNICTVÍ PROZRADIL, CO CHCE SPLNIT JAKO PRVNÍ

PŘIPOMÍNÁME: EMA POVAŽUJE VZNIK KREVNÍCH SRAŽENIN ZA „EXTRÉMNĚ VZÁCNÝ“ VEDLEJŠÍ ÚČINEK VAKCÍNY ASTRAZENECA: DVĚ DALŠÍ ZEMĚ OMEZILY POUŽITÍ TÉTO VAKCÍNY

Share