Jako tatínkova kopie: Matouš Ruml ukázal svého nejstaršího syna a v jednom ze seriálů dokonce hrají společně

Herec Matouš Ruml už má tři potomky a byl již otcem, když natáčel populární seriál Comeback, ve kterém hrál puberťáka Lexu. Od rodičů děti dostaly neobvyklá jména. Jak je pojmenovali a proč se tak rozhodli? Píše o tom web super.cz.

S manželkou Terezou k tomu využili knížku Jak se bude vaše dítě jmenovat od Miloslavy Knappové. „Kroužkovali jsme se ženou jména, která se nám líbí, nezávisle na sobě. A měli jsme shodu,“ říká herec s tím, že těch jmen bylo víc a pak hodně o tom diskutovali.

Matouš Ruml / Zdroj: youtube.com

Nakonec svým dětem vybrali jména Nathanael, Mia a Liam. Dokonce nevybírali jména, která mají písmeno R, protože dítě by mohlo v budoucnu ráčkovat a nebylo by to příjemné.

Nejstarší Matoušů syn už také hraje a objevil se před kamerami se svým otcem. Zatím se vydává ve stopách Rumla, ale původně o tom nepřemýšlel a odmítal hrát.

Matouš Ruml / Zdroj: youtube.com

Ruml ale říká, že následně změnil názor a nyní dostává role. V jednom ze seriálů dokonce hrají společně. O tom, že by syn studoval herectví v budoucnu nyní ale neví.

Matouš Ruml a jeho syn / Zdroj: super.cz

Herec tvrdí, že má dobrý pocit a vidí, že syn na place není nervózní. „Je vlastně šikovnej, docela koukám, jak mu hraní jde,“ podotkl Matouš.

Umělec dodal, že Nathanael sbírá s ním zkušenosti během pracovních dovolen. Začal to dělat dřív, než jeho otec a maminka, takže může být v budoucnu velmi slavným hercem.

PSALI JSME: LUCIE BÍLÁ VYRAZILA VŠEM DECH: FANOUŠCI PÍŠÍ, ŽE VYPADÁ JAKO PĚTADVACETILETÁ

PŘIPOMÍNÁME: HONZA MUSIL NEZŮSTAL DLOUHO BEZ PRÁCE: TOČÍ VLASTNÍ POŘAD A PROZRADIL, O ČEM BUDE

Share