Honza Musil nezůstal dlouho bez práce: točí vlastní pořad a prozradil, o čem bude

Honza Musil před nedávném skončit v TV Barrandov, ale bez práce dlouho nezůstal. Začal totiž točit vlastní show. „De facto jsem po letech oprášil Áčko,“ uvedl Musil. Píše o tom web extra.cz.

Nový pořad se liší od toho předchozího tím, že teď tam neúčinkují herci, jak tomu bývalo dřív v Nebezpečných vztazích. Nyní se jedná o reálné lidi s problémy. Honza však musí zatím pracovat zadarmo.

Honza Musil / Zdroj: youtube.com

Novou nadějí můžete sledovat na internetu a budou zde představeny příběhy lidí, kteří potřebují pomoc okolí.

Musil dodává, že pořad vzniká ve spolupráci s charitativní organizací Donio. Moderátor jim důvěřuje a tvrdí, že vždy odevzdají vše do koruny, když mají nějakou sbírku.

Zatím však Honza Musil tímto projektem nevydělává a spíše sám za něj platí. V budoucnu by to ale mohl být úspěšný pořad, který by se mohl dostat na streamovací služby.

Moderátor vysvětluje, že jeho nové dílo se podobá pořadu Áčko, které kdysi moderoval. Rozdíl je ale v tom, že lidé teď nejezdí do studia.

Honza Musil / Zdroj: youtube.com

Nové díly budou vycházet jednou týdně. Připravených příběhů mají nyní přes stovku.

„Chceme mluvit s lidmi o tom, co je bolí a trápí. Týká se to často dětí, seniorů, zvířat apod.,“ říká Musil a dodává, že chce, aby lidé díky jeho pořadu mysleli pozitivně.

PSALI JSME: HOLUBOVÁ PŘIZNALA, ŽE TRPÍ VÁŽNOU NEMOCÍ: JAKOU DIAGNÓZU SI SLAVNÁ HEREČKA VYSLECHLA OD LÉKAŘŮ

PŘIPOMÍNÁME: DANIEL LANDA OTOČIL A ODMÍTÁ, ŽE BY VYZÝVAL LIDI K ZAHLCENÍ HYGIENICKÝCH STANIC: ZPĚVÁK TVRDÍ, ŽE JE POUZE „ZESILOVAČEM“

Share