Kateřina Zemanová odhalila své soukromí: otevřeně promluvila, jak ve dnešní době žije

Dcera českého prezidenta Miloše Zemana Kateřina ve dnešní době se nachází v Česku, protože kvůli koronaviru má na univerzitě, která se nachází v Británii, distanční výuku.

Kateřina Zemanová s prezidentem/Zdroj: blesk.cz

Kvůli tomu, že se dcera nachází v Česku, převzala část tatínkové práci, a teď pracuje v nadačnímu fondu. Do ČR se vrátila ještě v loňském březnu kvůli pandemii, a portálu Super promluvila o svých dalších plánech.

“Návrat do Británie neplánují v dalších šest měsících, vše bude záležet i na lockdownu jak tady, tak v Británii,” uvedla Kateřina. Také prozradila, že ji všechno na univerzitě a ve práci daří a žádné problémy s tím nemá.

Kateřina Zemanová s prezidentem/Zdroj: idnes.cz

Dokonce Kateřina řekla, že veškerou energii na práci a na náročný studium čerpá že své rodiny, protože nebyla s nimi poslední pět let, a rodiči své dcerce moc dobře pomáhají.

Podle jejich slov, ve dnešní koronavirové době dokonce pro sebe nic nenakupuje, protože nechce se vrátit zpátky s velkým množství kufrů. Kateřina také prozradila, že ve dnešní době nemá přítele a dokonce ho nepotřebuje, protože ve všem ji podporuje rodina a kamarádi.

Kateřina Zemanová/Zdroj: ahaonline.cz

PSALI JSME: EXMINISTR VOJTĚCH MŮŽE DOSTAT NOVÉ ANGAŽMÁ: ČEKÁ SE POUZE SCHVÁLENÍ MILOŠE ZEMANA

PŘIPOMINAME: MILOŠ ZEMAN ZVAŽUJE MOŽNOU SPOLUPRÁCI S ROMANEM PRYMULOU: CO KONKRÉTNĚ BY ALE BÝVALÝ MINISTR ZDRAVOTNICTVÍ NA HRADĚ MOHL DĚLAT

Share