Dobrovolníci šli za babičkou a skončili v říši špíny. Fotografie před a po úklidu dostane každého

Singapurský dobrovolník Jenn Chen zjistil, že místní starší žena potřebuje pomoc. Má popálené ruce, takže nemůže chodit do obchodu, uklízet v domě a celkově se o sebe starat.

Muž, který shromáždil dobrovolníky, přišel 27. března na potřebnou adresu. Když však oni vstoupili do bytu, čekalo je nepříjemné překvapení.

Jenn Chen / Zdroj: medialeaks.ru

Byt staré paní byl doslova ucpaný odpadky. Po stěnách se plazili švábi a ještěři a na podlaze ležela velká vrstva bahna, nemluvě o zápachu. Jedna věc byla jasná: žít v takových podmínkách není možné, takže Jenn uspořádal v bytě úklid.

Byt stařenky / Zdroj: medialeaks.ru

„Zápach byl tak nesnesitelný, že jsme se doslova dusili, “ popsal Chen.

Chen přiznal, že čištění domu jim trvalo tři a půl hodiny. V důsledku toho členové týmu nahromadili deset obrovských pytlů, které byly ucpány odpadem.

Úklid v bytě stařenky / Zdroj: medialeaks.ru

Je pravda, že tím Jennova práce neskončila. Muž věří, že v domě staré ženy je třeba provést další úklid. Na to však nemá čas, musí pomáhat jiným lidem.

Úklid v bytě stařenky / Zdroj: medialeaks.ru

Chen proto slíbil, že kontaktuje další dobrovolníky a v budoucnu bude dohlížet na to, jak stará žena žije.

Bytě stařenky po úklidu / Zdroj: medialeaks.ru

PSALI JSME: MATKA HNED PO ÚKLIDU POKOJE NECHALA DĚTI SAMOTNÉ JEN NA NĚKOLIK MINUT: KDYŽ SE VRÁTILA, SVŮJ DŮM TÉMĚŘ NEMOHLA POZNAT

PŘIPOMÍNÁME: Z ŽENY V DOMÁCNOSTI SE STALA MILIONÁŘKA, ANIŽ BY OPUSTILA SVŮJ DOMOV. RECEPT NA POHODLNÝ ŽIVOT NAŠLA POUHÝM ÚKLIDEM KUCHYNĚ

Share