Řidič šel zkontrolovat své auto a všiml si, že SPZ se začala podezřele hýbat: Jakmile se dostal blíž, uvědomil si, že má zachránit auto před neočekávanými hosty

Mechanik z Velké Británie opravdu se dostal do hororu. Šel zkontrolovat své auto, ale litoval při pohledu na státní poznávací značku. SPZ okamžitě podezřele začala bzučet.

Auto/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Nikdo by nechtěl uvidět to, co uviděl, 51letý John Tribbeck, otec dvou dětí. Na konci května muže probudilo zaklepání na dveře souseda, který prosil majitele Audi S3, aby zkontroloval své auto.
“Bylo asi devět hodin ráno, když na mě zaklepal můj soused a zeptal se: „Už jsi viděl své auto?“ řekl John.

John/Zdroj: medialeaks.ru

Muž mohl očekávat cokoli: rozbitá okna, ukradené stěrače nebo možná absenci pneumatik. Když vyšel ven, uvědomil si: bylo by lepší, kdyby musel čelit vandalismu, než armáda včel, kterých bylo asi 20 tisíc. Jejich jednotné bzučení znělo jako něčí řev.

Včely/Zdroj: medialeaks.ru

Muž utekl z auta a začal zběsile hledat kontakty na místního včelaře, který by dokázal zachránit rodinu před neočekávanými hosty.

Včely/Zdroj: medialeaks.ru

Nikdo neví, proč bzučivý hmyz přilákala SPZ. Sám John říká, že SPZ byl jen umyta. “Na poznávací značce nebylo nic zvláštního,“ upřesnil na závěr John.

ČTĚTE TAKÉ: DÍVKA POSLALA SVÝM KAMARÁDŮM NA PRVNÍ POHLED NORMÁLNÍ SELFIE: ALE NEVŠIMLA SI, ŽE NA FOTOGRAFII NENÍ SAMA

PSALI JSME: RODINA SI KOUPILA DLOUHO OPUŠTĚNÝ DŮM A PO 3 LETECH UKÁZALA, JAK HO PŘEDĚLALA NA PŘÍJEMNÉ BYDLENÍ: VYPADÁ ÚPLNĚ JINAK

Share