Chlapeček se odmítl ostříhat a zapomněl cestu ke kadeřníkovi na celé 2 roky: důvod vás dojme

Třiléta Verity Purkisová z Velké Británie byla s rodinou na dovolené, když jí náhle stoupla teplota a rodiče ji museli vzít do nemocnice. První vyšetření odhalilo u dívky nádor na mozku a operace musela byt udělena hned.

Chlapec se rozhodl darovat své vlasy / Zdroj: medialeaks.ru

Dívka musela podstoupit několik chemoterapií, kvůli kterým přišla o všechny vlasy. Pomohla jí ale charitativní nadace Little Princess Trust, která darovala Verity paruku. Holčička byla tak nadšená, že zapomněla, jak se ještě nedávno bála podívat do zrcadla.

Dárek od nadace ale nezapadl jen do jejího srdíčka. Starší bratr Verity, šestiletý Josh, který také dost těžce snášel nemoc sestry, se rozhodl, že musí udělat něco dobrého pro ostatní děti, kteří se ocitne v takové situaci.

Chlapec se rozhodl darovat své vlasy / Zdroj: medialeaks.ru

Chlapec se odmítl ostříhat a slíbil nadaci Little Princess Trust darovat své vlasy na paruku. Matka rodiny, Abina byla ohromena odvahou a laskavostí svého syna a podpořila ho.

Josh zapomněl cestu ke kadeřníkovi na celé dva roky, během kterých si nechal narůst dlouhý copánek. Děti si z něj často utahovaly a dospělí ho brali za holčičku, ale chlapec se držel a nedovolil si ostříhat vlasy.

Chlapec se rozhodl darovat své vlasy / Zdroj: medialeaks.ru

Když přišel okamžik vést chlapce do kadeřnictví, mamince bylo líto se loučit s dlouhými vlasy svého syna. A jakmile chlapec vstal ze židle, byla znovu překvapena: účes radikálně změnil jeho vzhled.

Verity, která úspěšně absolvuje nový léčebný kurz, je nadšena z činu bratra. Chce Joshův čin zopakovat, až se uzdraví, a už mu nabídla, že to udělají společně.

Chlapec se rozhodl darovat své vlasy / Zdroj: medialeaks.ru

PSALI JSME: PROVEDLI JSME REKONSTRUKCI V BYTĚ DCERY A ONA TO POJMENOVALA BYTEM PRO DŮCHODCE

PŘIPOMÍNÁME: “JE TO PRO MĚ TAK URÁŽLIVÉ“: DCERA A ZEŤ SE SCHOVÁVAJÍ V POKOJI A JEDÍ VYBRANÉ LAHŮDKY

Share