Нvězda seriálu Sestřičky a zpěvačka Heidi Janků se přidala ke kampaní Suchej únor: Jak vše probíha a co na to její fanoušci

V roce 2013 jedna organizace založila kampaň s názvem „Suchej únor“. Je to výzva pro lidi, kteří si chtějí po prázdninách trochu odpočinout od alkoholu, a také trochu změnit svůj postoj k němu.

Heidi Janků / Zdroj: world-today-news.com

Letos se k této akci připojila i naše zpěvačka a herečka Heidi Janků. Napsala o tom na svém stránce v sociální sítí Instagram:

„Nevím jak vy, ale já začala držet “Suchej únor” už minulý týden, takže vlastně v lednu😁. A zatím dobrý. Abstinenční příznaky žádné, tak to se mnou ještě není tak hrozné😉. A moje játra vrní blahem😊“

Heidi Janků / Zdroj: stars24.cz

Není to ale divné, málokdo zpěvaččin záměr pochválil. Mnozí si stěžovali, že při výuce dětí doma je to prostě nemožné. Jiní napsali, že je to jen pro lidi se slabým duchem, kteří se nemohou ovládat v pití alkoholových nápojů.

Heidi Janků / Zdroj: YouTube

V rozhovoru pro Showtime hvězda seriálu Sestřička prozradila, že už v lednu přestala pít alkohol. Věří, že v současné době je i tak dost stresu na naši psychiku a zdraví, že v tuto chvíli nechce, aby se mozek potýkal i s kocovinou. Heidi také nebude pít alkohol během února, března a dubna.

Heidi Janků / Zdroj: Facebook

PSALI JSME: “V TEN DEN OSUD STÁL V CESTĚ”: JAK PROBĚHLO POSLEDNÍ ROZLOUČENÍ S HANOU MACIUCHOVOU

PŘIPOMÍNÁME: V ŽIVOTĚ TÝNUŠ TŘEŠNIČKOVÉ DOŠLO KE ZMĚNÁM: UŽ NENÍ SINGLE, ALE JEJÍ VYVOLENÝ MÁ DOST ZAJÍMAVOU MINULOST

Share