“V ten den osud stál v cestě”: Jak proběhlo poslední rozloučení s Hanou Maciuchovou

Hana Maciuchová odešla n pravdu boží před několika dny. Portál Blesk sdílel, že v pondělí 1.ledna proběhlo poslední rozloučení se známou herečkou, která podlehla vážné nemoci ve věku 75 let.

Hana Maciuchová/Zdroj: youtube.com

Pohřeb slavné herečky proběhl jenom v úzkem rodinném kruhu, ale před tím, v Olomouci z amplionů na její počet hrála hudba Vadima Petrova z velmi známých v České republice Krkonošských pohádek, díky kterým se herečka proslavila.

O proběhnutí pohřbu oznámila rodina slavné herečky přes parte s fotografii Hany. V parte je napsáno: “Zemřela 26.1.2021, v ten den osud stál v cestě. Rozloučení proběhlo v úzkém kruhu nejbližší rodiny” uvedla rodina slavné herečky.

Parte Hany Maciuchové/Zdroj: blesk.cz

Rozloučilo se známou hereckou i město Olomouc, kde Maciuchová zemřela. Z amplionů hrála hudba Vadima Petrova a také bylo řečeno, že celé město vyjadřuje hlubokou soustrast rodině slavné herečky.

Náměstek olomouckého primátorka Martin Major řekl, že tyto ampliony budou novým informačním systémem pro Olomouc. Také řekl, že je to jediná možnost se důstojně rozloučit se známou hereckou ve dnešní náročné době.

Hana Maciuchová/Zdroj: youtube.com

PSALI JSME: VERONIKA ARICHTEVA SDÍLELA NA SVÉM INSTAGRAMU FOTO SYNA: CO SI ALE HEREČKA VYČÍTÁ

PŘIPOMINAME: NEJSKROMNĚJŠÍ HVĚZDA: HEREC, KTERÝ MÁ MILIONY, ŽIJE NA 2,5 TISÍCE MĚSÍČNĚ, JEZDÍ METREM A ROZHODL SE ROZDAT VEŠKERÝ SVŮJ MAJETEK CHUDÝM

Share