„Zvládla jsem to sama, tak to zvládnete i vy,“ říká mi tchyně, když ji žádám o pomoc

Samostatnost musí být u každého dospělého člověka. Dobře to chápu a docela s tím souhlasím. To je nezbytné pro zvládnutí všech životních obtíží. Ale i takoví lidé někdy potřebují pomoc.

Manžel s manželkou/ilustrační foto/ Zdroj: poshepky.com

Matka mého manžela Tamara neměla jednoduchý život. Porodila v 18 letech a byla nucena sama vychovávat syna Pavla. Rodiče jí nepomohli a manžel odešel předčasně do jiného světa. Dokud synovi nebylo 18 let, matka se o něj starala a snažila se udělat všechno, aby byl úspěšný.

Starší žena/ilustrační foto/ Zdroj: youtube.com

Chci poděkovat Tamaře za to, že teď mám pečujícího, spolehlivého a rozumného muže. Věřte mi, že takové setkání je velkou raritou a nepopsatelným štěstím. Chybí mi však podpora tchyně, která se o náš život vůbec nezajímá.

Starší žena/ilustrační foto/ Zdroj: youtube.com

Tamara přichází na návštěvy pouze o svátcích a na případné stížnosti má jednu odpověď: „Pokud jsem to zvládla, tak to taky zvládnete.“ Stara se výhradně o sebe a naše problémy s Pavlem ji nezajímají. Podle jejího názoru splnila svou mateřskou povinnost, takže nyní má plné právo žít ve vlastním potěšení.

Starší žena/ilustrační foto/ Zdroj: youtube.com

PSALI JSME: EU BY MĚLA MOTIVOVAT UKRAJINCE, ABY OPUSTILI POLSKO, PROHLÁSILA EUROKOMISAŘKA

PŘIPOMÍNÁME: PEKAROVÁ ADAMOVÁ UVEDLA, ŽE ČR BY MĚLA UKRAJINĚ POMÁHAT, PROTOŽE JE TO V NAŠEM ZÁJMU: ŘEKLA, JAKÉ SANKCE SE SNAŽÍ PŘITVRDIT

Share