Zuzana Belohorcová dostala dárek za 5 tisíc eur: „Tento dárek mě fakt pobavil“

Určitě to byl příjemný dárek k Vánocům. Slovenská moderátorka Zuzana Belohorcová dostala poukaz na kabelku v hodnotě 5 tisíc eur. Viděla tam však jeden problém. Píše o tom server Blesk.cz.

Tento dárek pro ni připravil její manžel podnikatel Vlastimil Hájek spolu s jejich dětmi. Ten poukaz napsali ručně sami.

Zuzana Belohorcová / Zdroj: youtube.com

Ale když ho dali, ukázalo se, že je tam vidět jeden problém. Dali poukaz na neexistující značku. Taková světoznámá značka sice neexistuje, ale třeba někde na nějakém trhu něco takového je a prodává se.

„Kreativita mých dětí a manžela nemá hranic. Tak tento dárek mě fakt pobavil,“ napsala na svém Instagramu Zuzana Belohorcová.

Zuzana Belohorcová / Zdroj: youtube.com

Problém byl, že napsali název značky Chanel se dvěma písmeny „n“. Ale takový dárek pro ni byl určitě příjemný a zábavný.

5 tisíc eur je zhruba 125 tisíc korun. Moderátorka napsala, že už má doma několik kabelek, takže by bylo lepší si za ty peníze něco koupit domů.

PSALI JSME: O KOLIK POROSTOU DŮCHODY V NOVÉM ROCE: KAŽDÝ PENZISTA SI POLEPŠÍ, ALE ČÁSTKY SE BUDOU LIŠIT

PŘIPOMÍNÁME: ANIČKA SLOVÁČKOVÁ SE ROZHODLA FANOUŠKŮM UKÁZAT DÁREK, KTERÝ DOSTALA: JEJICH POZORNOST ALE UPOUTALO NĚCO JINÉHO

Share