Zůstal jsem bez přátel ve 40, nemám koho pozvat na návštěvu, chybí mi staré časy

Se smutkem vzpomínám na časy, kdy bylo možné se scházet s kamarády. Každý měl dost času a energie. A mohli jsme sedět až do noci, i kdybychom příštího dne museli jít do práce. Ale teď téměř nekomunikujeme, každý má svůj život. Zůstal jsem bez přátel.

Lukáš

Můj kamarád Lukáš chodil rok s jednou dívkou. Velmi ji miloval, ale ona mu řekla, že s ním nevidí svou budoucnost. Lukáš se nemohl vyrovnat s rozchodem. Začal tedy pít.

Pokusili jsme se ho dostat z pijáctví. Ale pokaždé začínal znovu pít. V důsledku toho se stal opilcem, který myslel jen na to, s kým by měl vypít. Nevidím důvod s ním komunikovat. Stali jsme se příliš odlišnými.

Kamarádi / Ilustrační foto / Zdroj: maximonline.ru

Michal

Michal má nejbanálnější (v dobrém slova smyslu) příběh. Žil ve svém rodném městě, dokud nepotkal ženu. Vzali se a přestěhovali se do jiného města. Nyní má dobrou práci, milující manželku, dva syny a jednu dceru. Čas od času si dopisujeme. Samozřejmě je to lepší než nic. To ale nenahrazuje osobní schůzku.

Miroslav

Miroslav byl dobře finančně zajištěný podnikatel. Měl manželku a děti. Čas od času jsme se scházeli. Ale netrvalo to tak dlouho, jak se očekávalo.

Všechno to začalo, když začaly problémy v podnikání a on přišel o spoustu peněz. Prodal to a koupil zrekonstruovaný byt. Pak se ukázalo, že jeho manželka má milence a ona se chce rozvést. Miroslav nechal své ženě a dětem byt, rozvedl se a začal pracovat v jiném městě.

Muž / Ilustrační foto / Zdroj: wmj.ru

Nyní se někdy setkáváme, když přijíždí do města navštívit rodiče a děti.

David

Všechno bylo v pořádku, zatímco David byl ženatý se svou první manželkou. Často jsme se scházeli. Ale i zde se historie opakuje.

David se rozvedl se svou ženou. Ale zůstal ve městě, takže nás navštěvoval a pravidelně jsme se s ním setkávali. Všechno se změnilo, když se podruhé oženil. Byla to krásná, ale zlá žena. Naše společnost se jí nelíbila.

Kamarádi / Ilustrační foto / Zdroj: blog.karpachoff.com

Byli u nás jen jednou a od té doby jsem Davida téměř neviděl. Pokaždé, když jsme je zvali na návštěvu, měli různé výmluvy. Nyní David komunikuje s přáteli své manželky.

Zůstal jsem bez přátel

Je mi 42 let. Nemám žádné blízké přátele. Někdy se můžeme setkat s příbuznými, ale nemám koho pozvat na návštěvu.

Časem se ukázalo, že moje nejlepší kamarádka je moje manželka. Vždy mě podporuje mě a naslouchá mi.

PSALI JSME: PŘÁTELÉ K NÁM ČASTO CHODILI NA GRILOVAČKU: PO JEDNÉ VĚTĚ JSEM JE UŽ NIKDY NEVIDĚL

PŘIPOMÍNÁME: ŠETRNÍ PŘÁTELÉ MĚ POZVALI NA OSLAVU NAROZENIN: DOMŮ JSEM SE VRÁTILA HLADOVÁ

Share