Zraněný kocourek seděl pod dveřmi a lidé kolem ní jen procházeli: Našla se však hodna dívka, která mu poskytla pomoc

Jednou Milena se svým přítelem, jako obvykle, šli do práce. A při odchodu z vchodu si všimli krásného šedého kocoura. Oni si všimli, že zvíře není úplně obyčejné, ale patřilo k ruskému modrému plemeni.

Kocour, kterého zachránila hodna dívka / Zdroj: mimimetr.me

Kocour seděl, smutně kroutil hlavou a pár se k němu rozhodl přiblížit a pohladit ho. Když Milena dřepěla k němu a přiložila ruku ke zvířeti, uviděla na jeho boku hroznou ránu. Oni pochopili, že kocoura je třeba okamžitě dopravit do veterinární kliniky. Tam chudáka přijali bez fronty a oznámili mu, že ho přivezli včas. Rána se už začala hnisat, ještě chvíli a kocoura už by nebylo možné zachránit.

Kocour, kterého zachránila hodna dívka / Zdroj: mimimetr.me

Okamžitě provedli operaci a Milena vzala kocoura domů. Dívka se musela pečlivě starat o chlupatého pacienta: dělala mu obvazy, ošetřovala ránu. Zpočátku se tomu chlupáč bránil, utíkal a schoval se pod skříni. Pak si ale kocour uvědomil, že mu Milena nechce ublížit ale naopak pomoci, a začal snášet všechny zákroky.

Milena zveřejnila fotky kocoura na sociální síti a snaží se pro něj najít nového majitele. Ale zatímco hledala, silně se připoutala ke kocourovi a rozhodla se ho nechat. Pro svého mazlíčka ona vymyslela krásné jméno Smoky.

Kocour, kterého zachránila hodna dívka / Zdroj: mimimetr.me

Nyní zotavené a kdysi opuštěné zvíře žije se svou novou paní a jejím přítelem. Kocour měl štěstí, že ho našla právě tak hodna dívka, která neváhala mu pomoci.

PSALI JSME: „JE MI Z TEBE A TVÝCH DĚTÍ ZLE“: TO BYL POŘÁDNÝ VÝLET

PŘIPOMÍNÁME: RODIČE ZAKAZOVALI DCEŘI HRÁT S BARBIE, ALE NAŠLA VÝCHODISKO. O NĚKOLIK LET POZDĚJI SE DÍVKA SAMA STALA KOPIÍ PANENKY

Share