„Zpívající kráska“: Jak dnes vypadá a co dělá jediná dědička Michaela Jacksona

Michael Jackson byl talentovaný a neuvěřitelně populární popový zpěvák. Měl tři děti: dva syny a dceru Paris. Kluci nešli ve stopách svého hvězdného otce, ale dívka se rozhodla stát se zpěvačkou.

Michael Jackson / Zdroj: filosof.pro

Michael Jackson zemřel, když bylo Paris pouhých 11 let. Byla malá, ale už všemu rozuměla a média stav dívky jen zhoršovala, takže se tyto časy staly obzvláště obtížnými pro její rodinu.

Děti Michaela Jacksona / Zdroj: filosof.pro

Dívka byla dokonce na terapeutické škole, protože její psychický stav byl velmi špatný. Ale dokázala se vyrovnat se všemi obtížemi a teď je prostě nádherná.

Paris / Zdroj: likein.ua

Dnes je Paris 23 let. Už si zkusila modeling a v roce 2012 ji jeden z populárních časopisů označil za nejkrásnější teenagerku na světě. Dívka se také věnuje herectví, má šest rolí ve filmech.

Paris / Zdroj: muz-tv.ru

Před několika lety začala Paris kariéru zpěvačky. Hudební video k její písni „Let Down“ získalo za rok na YouTube zhruba tři miliony zhlédnutí.

 

View this post on Instagram

 

Публикация от (@parisjackson)

Na sociálních sítích ji fanoušci obdivují a inspirují se nejen jako člověkem, ale také jako talentovanou zpěvačkou. Dívka je již docela populární. Někteří ji začínají srovnávat s Michaelem Jacksonem, přestože dívka zpívá v jiném žánru a její příběh je úplně jiný.

Mnoho lidí samozřejmě obdivuje její vzhled. Je to opravdu atraktivní dívka, ale vůbec není podobná svému slavnému otci.

 

View this post on Instagram

 

Публикация от (@parisjackson)

PSALI JSME: DCERA JUDEA LAWA JAKO BY MU Z OKA VYPADLA: JAK VYPADÁ DCERA SLAVNÉHO HERCE

PŘIPOMÍNÁME: KRÁSKA A BUDOUCÍ MODELKA: JAK VYPADÁ 15LETÁ DCERA TOMA CRUISE A KATIE HOLMES

Share