Zpěvačka Monika Bagárová vs. rapper Řezník: Zpěvačka podala trestní oznámení

Nedávno se konal ceremoniál předávání cen Český slavík. Tentokrát během předávání došlo k několika překvapením. Vznikl například spor mezi zpěvačkou Monikou Bagárovou a rapperem Řezníkem. A neskončilo to jen slovní přestřelkou, zpěvačka oznámila, že podala trestní oznámení. Informuje o tom web TN.cz.

Podle mluvčího jihomoravské policie Bohumila Maláška nyní policisté řeší případ, který se týká komunikace na sociálních sítích.

Monika Bagárová / Zdroj: youtube.com

V pondělí přijali oznámení a nyní zjišťují informace, poté bude následovat prověřování těchto informací. Uvedl to pro TN.cz.

Rapper Martin Pohl alias Řezník zvítězil v nově utvořené kategorii Českého Slavíka Hip Hop & Rap. Při předávání ceny se velmi ostře vyjádřil k tuzemské pop music.

Martin Pohl alias Řezník / Zdroj: youtube.com

„Myslím si, že česká pop music je už desítky let na úplným dnu. Nedá se to vůbec poslouchat,“ řekl Řezník. Podle něj naše popová hudba nekopíruje žádné trendy a nesnaží se jít s dobou.

Dodal, že když si někdy chce v autě poslechnout rádio, je mu po tom zle. Řekl také, že v Česku jsou talentovaní a progresivní umělci, ale v pátek prý v tom sále neseděli.

Martin Pohl alias Řezník / Zdroj: youtube.com

Takový výrok se rozhodně nelíbil zpěvačce Monice Bagárové, která se také rozhodla vyjádřit se. Taky si nebrala servítky.

„Podle mě jste shnilá, plesnivá osoba, která se schovává pod maskou a nemá odvahu ukázat svou tvář,“ řekla Monika Bagárová o Řezníkovi. Někteří rapperovi fanoušci na to reagovali agresivně.

Monika Bagárová / Zdroj: youtube.com

Zpěvačka uvedla, že výroky některých lidí překročily všechny hranice. Podle svých slov dostala nějaké výhrůžky a předala je policistům.

PSALI JSME: “JÁ JSEM SI MYSLELA, ŽE ŽIJEME V ZEMI, KDE MŮŽEME SVOBODNĚ ŘÍCT SVŮJ NÁZOR”: SIMONA KRAINOVÁ PODPOŘILA PROSLOV KARLA JANEČKA

PŘIPOMÍNÁME: „UŽ JSEM SE NECÍTILA VE SVÉM TĚLE KOMFORTNĚ“: MARKÉTA KONVIČKOVÁ SE PUSTILA DO HUBNUTÍ A POCHLUBILA SE VÝSLEDKY

Share