Známý český herec nemoc nepřekonal: „Standa už není, je v hereckém nebíčku“

Zemřel známý český herec a dabér Stanislav Fišer ve věku devadesáti let. O tom informuje na svých webových stránkách portál blesk.cz.

Stanislav Fišer/Zdroj: youtube.com

Delší dobu trpěl vážnou nemocí, kvůli níž i odešel do hereckého nebe. Toto potvrdila i jeho partnerka. „Standa už není, je v hereckém nebíčku, zemřel v noci po dlouhé nemoci,“ uvedla Antonie.

Stanislav Fišer/Zdroj: youtube.com

Fišer svoji hereckou kariéru začal jako ochotník, hned po skončení druhé světové války. Rychle se stál velmi populárním a zadaném hercem. Od poloviny minulého století až do devadesátých let byl velice obsazovaným hercem.

Stanislav Fišer/Zdroj: youtube.com

Byl slavný zejeme svými rolemi komickými nebo hrál zápornou postavu. Je známý z filmů například Hostinec U kamenného stolu z roku či Rodinné trampoty oficiála Tříšky.

Od roku 2004 bojoval s rakovinou hltanu. Tehdy musel podstoupit operaci a přišel o svůj výjimečný hlas a odtahy mluvil pouze přes speciální přístroj.

Stanislav Fišer/Zdroj: youtube.com

Od té doby se jeho zdravotní situace moc nezlepšovala. V roce 2020 prozradil, že je vážně nemocný, málo vidí a skoro nemůže psát rukou.

PSALI JSME: JAK PROBĚHLY 44. NAROZENINY GABRIELY PARTYŠOVÉ: PROČ JE OSLAVILA SAMA

ČTĚTE TAKÉ: HANA MAŠLÍKOVÁ MÁ SICE HODNĚ SVALŮ, ALE SAMA SE POVAŽUJE ZA MALINKATOU HOLČIČKU: „JSEM RÁDA, ŽE JSEM SI TÍM PROŠLA“

Share