Znamení zvěrokruhu, které budou mít štěstí v srpnu 2021

Poslední měsíc léta je před námi. Slibuje, že bude příznivý, ale mezi všemi dvanácti znameními bude mít jen několik z nich největší štěstí. Astrologové nám říkají, která znamení to jsou.

Vesmírná energie / Ilustrační foto / Zdroj: youtube.com

Každé znamení zvěrokruhu má svou vlastní komfortní zónu, ale nyní je čas ji překonat. V srpnu bychom neměli čekat na počasí. Noční světla chtějí, abychom se naučili překážky překonávat, ne je stavět. Lidé čtyř znamení to budou mít snazší než ostatní.

Lev

Lev bude mít štěstí hlavně v lásce. Za zmínku stojí zejména ti, kteří již mají vztah. Lidé tohoto znamení budou schopni posunout svůj vztah na vyšší úroveň, překonat nedorozumění a zastavit jakoukoliv hádku.

Lev / Ilustrační foto / Zdroj: youtube.com

Nedávná minulost bude v srpnu hrát velkou roli. Lev bude moci tyto potíže obrátit ve svůj prospěch. Jeho intuice bude obzvláště silná. Rozhodovat se může na základě svého vnitřního hlasu, který mu pomůže nasměrovat sílu a energii správným směrem.

Váhy

Váhy budou celý srpen vydány na milost a nemilost pozitivní energii, kterou vysílá Venuše. Tato planeta bude velmi silná, kreativní a schopná dávat jasné emoce štěstí. Nejlepší na tom je, že Venuše bude v Panně až do 16. srpna a pak se přesune do Vah.

Váhy / Ilustrační foto / Zdroj: youtube.com

To znamená, že se změní nálada planety, což znamená, že se změní i život Vah, a to k lepšímu. Bude to dynamický a zajímavý měsíc – plný intrik a milostných dobrodružství, radosti a tvůrčích vzletů. Také v srpnu se můžete bez obav nechat hýčkat drahými nákupy.

Kozoroh

Kozorozi v srpnu zahájí proces zakládání nového života. Možná si toho ani nevšimnou, ale to neznamená, že srpen bude méně šťastným obdobím. Naopak, v těchto čtyřech týdnech se bude dít mnoho věcí, které na začátku podzimu podpoří úspěch v lásce i podnikání.

Kozoroh / Ilustrační foto / Zdroj: youtube.com

Kozorozi sice nevidí pozitivní stránky, ale mohou začít novou etapu svého života, kterou lze shrnout do jednoho slova: reset. Tito lidé znovu získají energii, sílu a inspiraci.

Ryby

Ryby v srpnu získají neuvěřitelnou dávku energie. Bude to období, kdy nic není nemožné. Ryby budou schopny vyřešit mnoho problémů: právních, pracovních, domácích i milostných. Bude to čas obnovy a změny života k lepšímu. Všechny problémy zmizí a s nimi i obavy a komplexy.

Ryby / Ilustrační foto / Zdroj: youtube.com

Ryby budou moci znovu získat sebedůvěru, optimismus a kreativitu. Hvězdy a planety také zlepšují jejich paměť, pozornost a schopnost učení.

Nerozčilujte se předčasně, pokud v seznamu nejšťastnějších nevidíte svou značku. Odborníci doporučují používat silné amulety proti všem problémům a zůstat optimistou v každé situaci. To vám pomůže překonat překážky.

PSALI JSME: FINANČNÍ HOROSKOP NA SRPEN: PRO JAKÁ ZNAMENÍ ZVĚROKRUHU BUDE TENTO MĚSÍC ZISKOVÝ

PŘIPOMÍNÁME: V JEDNOM ČLÁNKU JSEM PŘEČETLA, CO BY MĚLA MÍT A UMĚT ŽENA VE 40 LETECH: NÁZOR MUŽŮ

Share