Známá moderátorka vypadá nádherně: Zorka Hejdová promluvila, jak zhubla po porodu svého syna

30letá moderátorka Zorka Hejdová během těhotenství přibrala několik kilo navíc. Od porodu syna Nikolase už uběhlo 2 měsíce, a Zorka je teď natolik hubena, že ani není vidět, že nedávno porodila dítě.

Zorka Hejdová/Zdroj: instagram.com

Na svém Instagramu moderátorka odhalila, jak po porodu zhubla. Podle jejich slov, bylo to jednoduché, protože pro ni mateřství bylo jako fitness. Také Zorka dodržovala bezmléčnou dietu, která jí také pomohla zhubnout.

“Takže jsem dala sbohem všem dortíkům, koláčům, pudinkům, všemu, kde je mlíko,” napsala moderátorka, která také dodala, že nikdy ve svém životě neměla tak zdravý jídelníček.

Zorka Hejdová/Zdroj: instagram.com

Sladké jídlo Zorce moc chybí, ale denně se snaží ho nejíst. Její jídelníček se ve dnešní době skládá z kokosového jogurtu ke snídani, lososa a brambor na oběd a také někdy jí řízek.

Zorka Hejdová se svým manželem a synem/Zdroj: instagram.com

PSALI JSME: “DOVOLILA JSEM SI ZNOVU DO NĚJ ZAMILOVAT“: MODERÁTORKA MICHAELA MAUREROVÁ SE POCHLUBILA FOTKÁMI Z DOVOLENÉ A PROZRADILA S KÝM SI JÍ UŽILA

PŘIPOMINAME: ZORKA HEJDOVÁ JE ZPĚT: MODERÁTORKA SDÍLELA NA SVÉ STRÁNCE NA SOCIÁLNÍ SÍTI INSTAGRAM, JAK SE SYNEM CHODILI DO PRÁCE

Share