“Zmizel bez rozloučení, beze slova promiň”: Vendula Pizingerová napsala dojemný vzkaz k výročí odchodu Karla Svobody

Známý skladatel Karel Svoboda odešel do hvězdného nebe před 15 lety. Vzpomínají na něj nejen jeho fanoušci a kolegové, ale i její bývalá manželka Vendula Pizingerová.

Vendula Pizingerova, Karel Svoboda a jejich syn/Zdroj: instagram.com

Přesně ona na svém Instagramu k výročí jeho smrti sdílela archivní snímky se svým bývalým manželem, pod kterými napsala dojemný vzkaz. Na snímcích se objevil nejen Karel, ale i jeho zesnula dcera Klárka.

“Zmizel bez rozloučení, beze slova promiň,” napsala smutně Vendula, která už má jiný život, ale však ráda vzpomíná na Karla, který podle jejich slov měl úžasný vlastní humor a byl skvělým člověkem.

S nimž Vendula prožila dlouhých 12 let, a porodila pro něj dvě děti, dceru Kláru, která podlehla v roce 2000 leukémii, a syna Jakuba, kterého Vendula vychovává i dnes. Pizingerová je už dnes šťastná, protože má manžela Josefa, kterému porodila syna Pepíčka.

Vendula Pizingerová se svým manželem a synem/Zdroj: instagram.com

PSALI JSME: “POTŘEBOVALA BYCH JEHO SÍLU”: DOMINIKA GOTTOVÁ PROZRADILA, CO ŘEKLA SVÉMU TATÍNKOVI U MÍSTA JEHO POSLEDNÍHO ODPOČINKU

PŘIPOMÍNÁME: JSOU SPOLU UŽ 9 LET A STÁLE JSOU ZAMILOVANÍ: VENDULA PIZINGEROVÁ UKÁZALA ROZTOMILÝ TANEC MANŽELA S MALÝM SYNEM

Share