Zkusila jsem neobvyklý tip z internetu: Neočekávala jsem takový výsledek při praní věci s igelitkou

Jednou jsem koukala na rady na internetu a narazila jsem na neobvyklý tip. Chtěla jsem to zkontrolovat, zda funguje ten další nesmysl.

Praní/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Bála jsem se, protože mám pračku pouze jednu. A pokud se igelitka během praní se roztrhá a poškodí potrubí nebo se navine na buben, způsobí to spoustu problémů. Proto je lepší neprovádět tento experiment doma.

Praní/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Co je jeho podstatou?
Ekonomičtější spotřeba pracího prášku. Nebudu to kontrolovat, protože používám pouze prací gel. A obecně si myslím, že moderní prášky se dokonale rozpouštějí. To je tedy rozhodně mýtus.
Sbírá drobné nečistoty, vlnu, vlasy a důsledků máte méně ucpaný odtokový filtr.

Igelitka/Zdroj: nahatii.com

Tato informace byla důvodem, proč jsem se rozhodla zkontrolovat tento tip, protože věci po praní často zůstanou nečistoty, například vlasy. V procesu praní vzniká statická elektřina a igelitka se stává jakýmsi magnetem, který shromažďuje všechny malé částice. Po zapnutí pračky do běžného programů jsem čekala na výsledek.

Praní/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Hlavní věc je, že nelze prát při teplotách nad 40 stupňů, protože obal se může roztavit. Nelze prát ani vlněné oblečení s obalem, které by se mohlo pokazit.

Aby nedošlo k poškození dalšího oblečení, musíte si vybrat jednobarevnou igelitku bez obrázků.
O půl hodiny jsem uviděla výsledek, který chci ukázat.

Praní/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Tento tip se ukázal jako další nesmysl z internetu. Igelitka zůstala naprosto čistá, nejsou tam žádné chloupky. Byla jsem rád, že zůstala neporušená a nepoškodila pračku. Je tedy lepší nespěchat s kontrolou tipu z internetu.

ČTĚTE TAKÉ: BEZPEČNOSTNÍ KAMERY ZACHYTILY ŠÍLENĚ SMUTNÉ ZÁBĚRY KOŤÁTKA, KTERÉ ZŮSTALO SAMO BEZ SVÝCH MAJITELŮ

PSALI JSME: SNAŽÍM SE POCHOPIT ČIN SVÉHO SYNA, ALE NEJDE TO: TAKOVÉ CHOVÁNÍ JSEM OD NĚJ NEČEKALA

Share