Žena vysvětlila, jak se nesmí umývat vlasy: Milovníci froté ručníky jsou v nebezpečí

Uživatelka tiktoku vyjmenovala 5 populárních chyb při mytí a péči o vlasy a diváci neočekávali, že budou vědět, co všechno dělali špatně. Žena připravila obzvláště špatné zprávy pro milovníky froté ručníků a důkladného šamponování.

Žena/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Žena na svém účtu často sdílí tipy na péči o vlasy. V jednom ze svých nejnovějších videí Lilly dokázala, že mnoho z nás dělá vážné chyby ve fázi mytí.

1. Podle dívky je hlavní chybou mnoha lidí to, že se po umytí pokusí vlasy osušit ručníkem. Lilly nedoporučuje používat běžný froté ručník.

Rady/Zdroj: medialeaks.ru

Nedoporučují froté ručníky i stylisté, kteří vysvětlují, že hrubá struktura bavlněného ručníku může vlas výrazně poškodit.

2. Druhou chybou v péči o vlasy je výběr produktů. Lilly doporučuje nemýt si vlasy šampony a kondicionéry, které obsahují sírany, alkohol a další škodlivé přísady.

3. Stejně důležité jako volba produktu je i to, jak si vlasy umýváte. Nadměrné a intenzivní mytí vlasů nepovede k ničemu dobrému.

Rady/Zdroj: medialeaks.ru

4. Čtvrtým zločinem proti vlasům je špinavý hřeben. Podle dívky dělají velkou chybu ti, kteří nikdy neumývají hřeben na vlasy od prachu a kožního mazu, který se na něm hromadí během procesu česání.

Lilly/Zdroj: medialeaks.ru

5. Žena také varovala diváky, že extrémně vzácné návštěvy kadeřnictví, stejně jako elastické pásky s kovovými vložkami, jsou pro vlasy škodlivé – nejen že táhnou, ale také zraňují vaše prameny.

Žena/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Poté, co dívka ukázala své nádherné vlasy a při pohledu na stav její vlasů nedobrovolně její rady budete používat.

ČTĚTE TAKÉ: STYLOVÉ ÚČESY PRO ŽENY NAD 40 LET: JSOU VHODNÉ PRO TENKÉ A JEMNÉ VLASY

PSALI JSME: 15 OHROMUJÍCÍCH PROMĚN POMOCI NOVÉHO ÚČESU A MAKE-UPU

Share