“Život nemá smysl”: Odhaleno další tajemství Karla Gotta. Jak zpěvák zachránil život svého známého

Známý novinář a publicista Petr Burda před několika měsíci podlehl rakovině. Ten spoustu let spolupracoval s legendárním zpěvákem Karlem Gottem, a ještě za svého života řekl, že se mu s Karlem podařilo zachránit život.

Petr Burda/Zdroj: blesk.cz

Tento příběh se stal až v roce 2002, kdy jejich společný známy se rozešel s partnerkou. Po rozchodu neměl chuť do života, a myslel i o sebevraždě.

Podle slov Burdy, jeho známy se procházel po Praze, a zavolal mu. Publicistovi říkal, že si vezme prášky. “Už pro něj život nemá smysl,” sdílel před lety novinář.

Karel Gott/Zdroj: youtube.com

Burda okamžitě zavolal taxi, a z něj zavolal i Karlovi. Ten naštěstí byl v Praze, a rychle skočil do auta a jel na Vitkov, kde se nacházel jejich společný známy.

Petr Burda/Zdroj: blesk.cz

Několik hodin potřebovali na to, aby známého uklidnili. Podle Burdy, Karel mu říkal, že ho ještě čeká spoustu krásných věci. Mluvili s nim několik hodin, a naštěstí všechno dopadlo dobře. Po hovoru známého odvezli domů.

Karel Gott/Zdroj: youtube.com

PSALI JSME: “JSME VELKÝ KLAN V DOBRÉM SLOVA SMYSLU”: SIMONA STAŠOVÁ BUDE VYSTUPOVAT PO CELÉ REPUBLICE. HEREČKA PROMLUVILA, KDE ODPOČÍVÁ JEJÍ MAMINKA

PŘPOMÍNÁME: “BUDEME MÍT PŘEDNOST DO LETADLA”: SYN MARKA ZTRACENÉHO OPĚT SKONČIL V NEMOCNICI. CO SE MU TENTOKRAT STALO

Share