“Jsme velký klan v dobrém slova smyslu”: Simona Stašová bude vystupovat po celé republice. Herečka promluvila, kde odpočívá její maminka

Známá herečka Simona Stašová se na dovolenou nechystá, protože v druhé polovině letošní letní sezóny bude hrát po celé České republice.

Simona Stašová/Zdroj: youtube.com

Portálu Super prozradila, že také bude pravidelně navštěvovat svou maminku Jiřinu Bohdalovou, která odpočívá ve své oblíbené destinaci.

Podle Stašové, její maminka během celé letní sezóny bude na své chalupě vedle Semil. Tu Simona bude navštěvovat se svými dětmi a také vnoučaty. “Jsme velký klan v dobrém slova smyslu,” prozradila zmíněnému portálu herečka.

Chalupa Jiřiny Bohdalové/Zdroj: super.cz

Simona také dodala, že její maminka i během takového vedra chalupu neopustí. Nachází se vedle lesa, a podle Stašové, moc dobře se její mamince tam dýchá, a odpočinek si moc užívá. Simona také prozradila, že i ve svém staří bude na této chalupě odpočívat.

Jiřina Bohdalová/Zdroj: youtube.com

PSALI JSME: KONFLIKT ZDENY HADRBOLCOVÉ A JEJÍ KOLEGŮ, KTEŘÍ JÍ PRÝ NEPOPŘÁLI K NAROZENINÁM: CO NA TATO OBVINĚNÍ PŘÁTELÉ HEREČKY ODPOVĚDĚLI

PŘIPOMÍNÁME: BRAD PITT PŘEKVAPIL SVÝM VZHLEDEM: V ČEM HEREC DORAZIL NA PREMIÉRU FILMU

Share