Ženich připravil pro nevěstu pracující s dětmi se speciálními vzdělávacími potřebami nečekaný dárek: Žena nedokázala zadržet slzy

Nevěsta jménem Cíntia Bonfante Pereira si navždy zapamatuje svou svatbu: ženich pro ni připravil neuvěřitelný dárek. A jak dokázal vše utajit?

Brazilská logopedka pracuje mnoho let s dětmi, které mají poruchy řeči způsobené Downovým syndromem. Žena své pacienty zbožňuje, a tak ženich Jose Vitor Flush rozhodl, že by měli být součástí svatebního obřadu.

Ženich a nevěsta / Zdroj: goodhouse.ru

Muž tajně uspořádal neocenitelný dárek pro svou snoubenku. Během svatebního obřadu se otevřely dveře kostela a objevili se Cíntiini žáci. Nejstarší chlapec nesl snubní prsteny. Následovaly ho holčičky v nádherných šatech s věnci na hlavách. A vzadu v autíčku jeli její nejmenší pacienti.

Cíntia nedokázala zadržet slzy. Její reakce byla velmi dojemná a hovořila sama za sebe! A ženich byl rád, že mohl svou milovanou potěšit.

Nejmenší pacienti / Zdroj: goodhouse.ru

Když děti došly do oltáře, nevěsta všechny pozdravila. Objímala své žáky a hladila je po tvářích. Bylo vidět, jak Cíntia miluje tyto děti a že je ráda, že přišly. Později žena řekla, že toto překvapení bylo nejlepším momentem svatby.

„Miluji svou profesi a jsem ráda, že někteří z mých žáků s námi mohli sdílet naši velkou radost. Byla jsem zaplavena emocemi,“ říká Cíntia.

Ženich připravil nečekaný dárek / Zdroj: goodhouse.ru

Cíntia je nejen logopedka, ale také bojovnice za práva lidí s Downovým syndromem. Žena dělá vše pro to, aby měli více příležitostí pro normální život v Brazílii.

PSALI JSME: NEVĚSTA ZAKÁZALA HOSTŮM MLUVIT S NÍ NA SVATBĚ: JAKÝ BYL K TOMU DŮVOD

PŘIPOMÍNÁME: MUŽ POŽÁDAL O RUKU SESTRU SVÉ NEVĚSTY. NEVĚSTA SE VŠAK NEURAZILA

Share