Ženich a nevěsta najednou zjistili, že jednou už byli zamilovaní do sebe: Jak je to možné

Bylo to jako zjevení: když uviděl fotku na seznamce, uvědomil si, že se s touto dívkou musí seznámit, a okamžitě napsal zprávu. Začali si dopisovat, a brzy se setkali osobně.

Ukázalo se, že i ona zažila podobné pocity. „Když jsem ho viděla poprvé, uvědomila jsem si, že je to muž, kterého si vezmu,“ vypráví dívka.

Amy a Justin / Zdroj: goodhouse.ru

První osobní setkání Amy Giberson a Justina Pounderse se odehrálo v jejich rodném městě, americkém Petrohradu (Florida). Tady se narodili, chodili do školky, pak odjeli studovat do různých měst a nakonec se vrátili.

„Byli jsme v autě, když Justin náhodou zmínil, že se mu líbí moje jméno. Ve školce byl zamilovaný do dívky jménem Amy. Na oplátku jsem žertovala, že o ní nechci nic slyšet, vždyť to nejsem já!“ vzpomíná si Amy.

A pak u Justinových rodičů ona se dívala na jeho fotky z dětství. Na společné fotografii skupiny z mateřské školy Amy гviděla… sebe!

Justin ve školce / Zdroj: goodhouse.ru

Amy ve školce / Zdroj: goodhouse.ru

„Byla to taková radost, že jsem se dokonce začala brečet,“ říká.

Amy a Justin ve školce / Zdroj: goodhouse.ru

„Ukázalo se, že jsem byl zamilovaný do Amy před mnoha lety! Určitě to něco znamená. Celou dobu jsme si byli tak blízcí, ale nevěděli jsme o tom,“ je si jistý Justin.

Amy a Justin / Zdroj: goodhouse.ru

Chystají se vzít a neváhají sdílet své šťastné fotky na Instagram.

PSALI JSME: MUŽ CHTĚL VYPADAT JAKO MIMOZEMŠŤAN: JAK DOPADLA PROMĚNA

PŘIPOMÍNÁME: ŽENA NAŠLA SVOU LÁSKU NA SEZNAMCE BĚHEM PŮLHODINY

Share