Žena zachránila malého mývala a teď k ní každý den chodí na návštěvu

Malý mýval přezdívaný Little Hands (malé ruce) byl jen několik týdnů od narození, když ho na silnici našla dívka jménem Nikki Robinson. Žádné centrum pro rehabilitaci divokých zvířat nemohlo dítě přijmout a tak Nikki ho vzala domů.

Zachráněný mýval chodí navštívit svou zachránkyní / Zdroj: ridus.ru

„Když jsem se zeptala, co mám dělat s osiřelým mývalem, řekli: „Nechte ho na pokoji a nechte přírodu dělat svou práci, nebo ho vezměte k veterináři, aby ho uspal.“ Tato slova mi zlomila srdce. Nic takového jsem nemohla dopustit!“ řekla Nikki.

Vzhledem k tomu, že Nikki pracovala celé dny, její matka Linda se starala o mývala a krmila ho z láhve pětkrát denně jako vlastní dítě.

Zachráněný mýval chodí navštívit svou zachránkyní / Zdroj: ridus.ru

„Když matka poprvé začala krmit mývala z láhve, podíval se na ni a ona se do něj prostě zamilovala,“ vzpomíná Nikki.

Linda a Little Hands se velmi sblížili a pro ženu bylo těžké se rozloučit se svým miláčkem, když bylo načase ho vrátit zpět do volné přírody. Odloučení bylo naštěstí krátké, protože brzy přišel mýval navštívit svou dvounohou matku, píše The Dodo.

Zachráněný mýval chodí navštívit svou zachránkyní / Zdroj: ridus.ru

„Moje máma má houpačku na verandě, na které často sedí, a když se Little Hands vrátil, přistoupil k houpačkám, posadil se vedle ní a požádal ji, aby ho pohladila. Nějakou dobu se s ní pomazlil, pak se trochu najedl a odešel,“ řekla Nikki.

Už tři roky žije mýval ve volné přírodě, ale každý den přichází do domu, kde vyrůstal, aby se s Lindou objal. Od chvíle, kdy Little Hands opustil dům, žena zachránila ještě několik osiřelých mývalů, kteří ji také čas od času navštěvují.

Každý den sedí na ulici a čeká, až ji někdo z nich navštíví. Má je moc ráda a oni zase mají rádi jí.

PSALI JSME: ŠLA JSEM VYNÉST ODPADKY, ALE VRÁTILA JSEM SE VDANÁ A SE 2 DĚTMI

PŘIPOMÍNÁME: VĚDCI NAZVALI PĚT TYPŮ VZTAHŮ MEZI KOČKAMI A JEJICH MAJITELI

Share