Žena ukázala snímek se svou matkou: Zůstává pouze jedna otázka, kdo z žen na fotce má 45 let

Sledující se divili, jak krásně vypadá modelka, dokud neuviděli její matku. Otázky k dívce okamžitě zmizely. Kdopak z nich je 45letá matka a kdo je dcera?

Liza Gulyaewa/Zdroj: tiktok.com

Uživatelka Tiktoku Liza Gulyaewa zveřejnila video, ve kterém uvedla, že lidé jsou obvykle překvapeni, jak mladě vypadá na svůj věk. Místo toho, aby vysvětlila důvod svého mladistvého vzhledu a řekla tajemství svého mládí, se dívka rozhodla ukázat svou matku.

Když se podíváme na její matku, otázky o tajemství mládí okamžitě zmizí, protože v případě je zjevně zahrnuta genetika. “Lidé jsou překvapeni, jak mladě vypadám. Ale raději se podívej na moji matku,“ podepsala Lisa své video.

Liza Gulyaewa/Zdroj: tiktok.com

Ve videu žena ukázala snímek se svou matkou — je tam vidět dvě mladé dívky, je těžké uvěřit, že jedna z nich je matka a porodila druhou. “Mámě je 45 let,“ řekla Lisa ve videu.
Někteří diváci připustili, že nejde pochopit, která z dívek porodila druhou. Samotná Lisa v komentářích objasnila, že matkou na fotografii je dívka s blond vlasy. Lidé byli ohromeni, jak krásně 45letá žena vypadá.

Liza Gulyaewa s maminkou/Zdroj: tiktok.com

Samotnou Lizu však přistihli, jak podvádí. Nikdo nepochyboval, že její matka skutečně zlomila čas a zpochybnila genetiku, ale její dcera jasně lhala o svém věku. V komentářích lidé uvedli, že v posledním videu Liza uvedla, že má 32 let. Při srovnání s věkem matky dochází k chybě.

Liza Gulyaewa/Zdroj: tiktok.com

V komentářích diváci zjistili, že Liza má ve skutečnosti 24 let, a byli ještě více překvapeni.

@liza_gulyaewa

thanks mum for good genetics ♥️ #fyp

♬ original sound – Sarah Cothran

V tomto případě je příliš brzy klást otázky, které žena údajně dostává ohledně jejího mladého vzhledu.

ČTĚTE TAKÉ: „NA BABIČKU TO, MYSLÍM, NENÍ ZLÝ“: SIMONA KRAINOVÁ SE POCHLUBILA OHNIVOU FOTKOU SE STARŠÍ SESTROU YVONOU

PSALI JSME: OD UČITELKY DO PRVNÍ DÁMY: JAK VYPADALA BRIGITTE MACRONOVÁ V MLÁDÍ

Share