Žena svěřila své psy do rukou kadeřníka: Po sestřihu je ale nemohla poznat, pouze test DNA nyní může určit plemeno psů

Uživatelka sociálně sítě TikTok Clao z Denveru v Coloradu na své stránce pod nickem itsmeclao zveřejnila video, ve kterém ukázala dva ze svých psů goldendoodle, křížence mezi pudlem a zlatým retrívrem. Navenek jsou psi velmi podobní pudlům a mají silnou vlnitou srst, která vyžaduje pravidelné stříhání a kartáčování. V některých případech to však vede k neočekávanému konci.

Sestřih pro pejsky / Zdroj: medialeaks.ru

Na videu Clao ukázala své mazlíčky předtím, než je vzala ke groomerovi. Oba byli zarostlí a potřebovali nový účes. Poté žena ukázala, jaký účes očekávala, že uvidí na svých psech, což znamená, že mistr jen lehce upraví srst zvířat.

Sestřih pro pejsky / Zdroj: medialeaks.ru

Ale když itsmeclao vyzvedla domácí mazlíčky od groomera, ztratil dar řeči: domácí zvířata se stala zcela nepoznatelná. Psí srst byla zcela oholena a nyní dva goldendoulové vypadali jako psi neznámého plemene.

„To jsem chtěla a tohle jsem dostala,“ stojí v pozadí videa.

Sestřih pro pejsky / Zdroj: medialeaks.ru

Lide, kteří video s výsledkem sestřihu obou mazlíčků se podívali více než 200 tisíc krát, přiznali, že si vážně myslí, že paní si vyzvedla cizí mazlíčky.

Sestřih pro pejsky / Zdroj: medialeaks.ru

  • Určitě jsou to vaši psi?
  • Nevěřím, že to jsou stejní psi.

Někteří se postavili na obranu groomera a předpokládali, že ten neměl jinou možnost, než se sestříhat srst úplně. To se často stává, pokud srst zvířat je velmi zamotaná.

  • Možná, že jejich srst byla tak zmatená, že groomeří neměli jinou možnost.
@itsmeclao

#groomingdog #groomer #goldendoodle #funny

♬ original sound – Madeline

PSALI JSEM: DOMÁCÍ MAZLÍČEK ZLOBIL SVÉHO PÁNA, A PAK SE ZA TO OMLOUVÁ: VIDEO DOJALO SPOUSTU LIDÍ

PŘIPOMÍNÍME: MAJITELKA SI POŘÍDILA PSA A UKÁZALO SE, ŽE JE TO SKUTEČNÝ DESIGNÉR: SEZNAMTE SE S VINCENTEM VAN DOGEM A JEHO MÓDNÍ MISTROVSKÝM DÍLEM

Share