Žena si vzala kotě z útulku a dostala opravdovou valentýnku: Má sedm srdcí a všechny jsou na těle

Milovnice koček z USA Katie Duda smutnila, když utrpěla ztrátu svého mazlíčka přezdívaného Lucky. Truchlící nad zvířetem žena omylem narazila na fotografie svěřenců kalifornského útulku pro zvířata Wrenn Rescues.

River a jeho bratr Rem / Zdroj: Instagram

Katie viděla malé kotě jménem River a vzala dítě domů spolu s jeho bratrem Remym. Tehdy netušila, jak unikátní je její nový mazlíček.

„Zdálo se mi, že jsem si všimla velkého srdce na Riverově hrudi, když jsem je vzala s bratrem z útulku, ale nebyla jsem si jistá. Nehrála jsem si s nimi a pečlivě je neprohledávala, “ vzpomíná Kathy.

River a jeho bratr Rem / Zdroj: Instagram

V domě Katie River se choval velmi stydlivě, procházel adaptací v novém obydlí.
Koťata potřebovala čas, aby si zvykla na nový domov. River se schovával pod pohovkami a skříněmi, dokud mu Katie nevytvořila měkký bezpečný dům. Brzy se kocour začal cítit pohodlněji v nové rodině a pak si jeho paní začala všimnout jeho úžasných vlastností.

River / Zdroj: Instagram

„Viděla jsem skvrnu ve tvaru srdce na hrudi a brzy jsem si všimla, že jeho hubice má také výrazný tvar srdce. Výraznější něž u než ostatních koček. Pod tlapkami, bradou i jinde.“

River / Zdroj: Instagram

Podle překvapené majitelky našla na Riverově vlně sedm plných srdcí a také dvě skvrny, které občas vypadají jako Valentýnky.

River / Zdroj: Instagram

Kocourek rád tráví čas se svou paní a také se stará o svého bratra Remyho.

Jak Katie přiznává, její kocourek je nejen pokrytý srdíčky zvenčí, ale také ke plný lásky zevnitř.

River / Zdroj: Instagram

„River je klidný, pozorný a milující. Moje děti díky němu dokázaly snáze přežít ztrátu domácího mazlíčka. Očekávala jsem, že nám koťata udělají radost, ale ve skutečnosti nám přinesli mír.“ říká majitelka okouzlujících kocouru.

River a jeho bratr Rem / Zdroj: Instagram

PSALI JSME: TOULAVÉ KOTĚ SE ZAMILOVALO DO DOMÁCÍHO KOCOURA A COKOLI SE S NÍM CHTĚLO PŘÁTELIT: JAK VŠE DOPADLO

PŘIPOMÍNÁME: TROJNOHÝ KOCOUR SE VRÁTIL DO DOMU STARÉHO MAJITELE, KTERÝ UŽ DÁVNO ODEŠEL: TAK NAŠEL NOVÝ DOMOV A NOVÉ MAJITELE

Share